Незвичні професії, які існують лише в Канаді

12 Листопад, 2017 - 21:37

Що спільного у Кубку Стенлі, білих ведмедів і пива? Всі вони створюють незвичайні робочі місця, які ви знайдете тільки в Канаді. Наш Ванкувер знайомить з дев'ятьма споконвічно канадськими професіями.

Творець монреальских бейгл

Фото: Julia Manzerova / Flickr

Якщо у вас коли-небудь буде можливість відвідати магазин бейгл в Монреалі, то обов'язково зробіть це! Ви побачите, як досвідчені виробники "канадських бубликів" поміщають довгі дошки, викладені тестом, в піч з деревним паливом, і через деякий час ви зможете покуштувати ряд чудових бейгл.

Офіцер Королівської канадської кінної поліції

Фото: SCUBACOPPER / Flickr

Щоб бути офіцером Королівської канадської кінної поліції вам не обов'язково бути членом королівської сім'ї, але вам дійсно потрібно бути канадцем.

«Ведмежа поліція»

Фото: Flickr / Emma Bishop

У місті Черчилл, Манітоба, не люди створюють проблеми, а білі ведмеді. На початку зими ведмеді перевищують чисельність жителів, тому була створена спеціальна цільова група, яка допомагає людям залишатися в стороні від ведмедів, що бродять по місту.

Хранитель Кубка Стенлі

Фото: GettyImages

Кубок Стенлі - гордість і радість канадців, і він явно заслуговує особливого ставлення. Хранитель кубка піклується про хокейному трофеї, подорожує разом з ним в різні країни і щодня доглядає за кубком. Також в його обов'язки входить відправка кубка в професійну чистку два рази в рік.

Координатор кленового сиропу

Фото: FRANCIS VACHON

Кленовий сироп - це символ Канади, і він створює деякі унікальні робочі місця в країні. Більшість канадців знають, що кленовий сироп виготовляють з кленового соку, який потім згущують випарюванням, але що відбувається після цього? Як ця солодкість потрапляє з дерев на наші столи? Звичайно, за допомогою координатора кленового сиропу! Він строго стежить за всіма аспектами виробництвом сиропу, від збору з дерева до розливу.

Пивний омбудсмен

Фото: shutterstock

Що може бути краще, ніж пити пиво? Пити пиво і отримувати за це гроші Однак, жарти в сторону. Пост пивного омбудсмена в Онтаріо передбачає врегулювання конфліктних ситуацій між пивними магазинами, їх клієнтами та пивоварами.

Куратор музею Тім Хортонс

Фото: CBC.ca

Заклади Тім Хортонс - це їстівний символ Канади, який користується попитом у канадців. Так, фастфуд теж може бути символом. У мережі є свій власний музей, в якому представлені старі форми і пам'ятні речі. Куратор музею - давній працівник Tim Hortons.

Інструктор на оглядовому майданчику EdgeWalk

Фото: tripadvisor.com

Унікальний атракціон EdgeWalk - це справжнісінька «прогулянка по краю безодні». Майданчик, ширина якої всього 1,5 м, йде навколо вежі на висоті 356 метрів. Карниз, по якому ходять любителі екстриму, неогорожен і не має засобів захисту, крім страховки на тросах. Перед виходом на майданчик інструктор проводить необхідний інструктаж. За негласними правилами, інструктор також веселить і підбадьорює народ, який переживає перед екстремальної прогулянкою.

Шеф-кухар страви путин

Фото: dbimages / Alamy

Ця страва - канадська класика. Безсумнівно, будь-хто може посипати картопля фрі молодим ропні сиром і полити злегка підсолодженою гарнірна підливою, але тільки шеф-кухар знає, як зробити це правильно.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.