Іспит на отримання громадянства Німеччини. Корисні поради

12 Листопад, 2017 - 13:23

Набути німецьке громадянство ви можете лише після успішної здачі тесту, яким слід довести свої знання правового і громадського порядку, а також умов життя в Німеччині, пише ukrainskagazeta.de.

Зареєструватися на складання тесту слід в екзаменаційних відділах Федерального відомства з питань міграції та біженців.

З чого складається тест?
На іспиті ви отримуєте екземпляр тесту з 33 питаннями. Для відповідей на питання надано 60 хвилин. У кожному питанні слід вибирати між чотирма можливими варіантами відповідей. Якщо ви правильно відповіли на мінімум 17 питань, тест вважається успішно пройденим. Після закінчення ви отримуєте від Федерального відомства з питань міграції та біженців свідоцтво з особистим результатом.

Свідоцтво є доказом наявності необхідних знань про державу, що слід подати у відомство по набуття громадянства.

Якщо Ви правильно відповіли на менш ніж 17 питань, тест слід здавати ще раз.

33 питання
30 питань стосуються тем «життя в демократичному суспільстві», «історії та відповідальності», а також «людини і суспільства». Три питання стосуються федеральної землі, в якій Ви проживаєте.

Огляд всіх тем, внесених у тест, можна знайти в Загальному списку питань тесту на громадянство і в Рамковому куррікулумі програма курсу німецького громадянства.

Хто повинен складати тест на громадянство?
Якщо ви подали заяву про набуття німецького громадянства, Вам потрібно довести знання німецької правового і громадського порядку, а також особливостей життя в Німеччині.

Винятки. Тест не складають у наступних випадках:
– Ви закінчили в Німеччині школу.
– Ви не можете бути звільнені від здачі тесту через хворобу (фізичну, психічну, або душевну), через інвалідність або через вікову причину.


Де можна складати тест на громадянство?
Для здачі тесту на громадянство звертайтеся до місцевих відомств громадянства (Einbürgerungsbehörde). Там ви можете дізнатися, де розташовано найближчий відділ з проведення іспиту, в якому можна записатися на проходження тесту.
Список відділів у Вашій федеральної землі ви можете дізнатися зателефонувавши, або написавши у довідкову службу Bundesamt für Migration und Flüchtlinge. З понеділка по п’ятницю з 09:00 до 15:00. Телефон +49 911 943-0

Як підготуватися до тесту на громадянство?

1. Самостійно.
Підготуватися до тесту можна самостійно, вивчивши відповіді згідно списку питань до тесту в Онлайн-центрі Федерального відомства з питань міграції та біженців.
В кінці іспиту система покаже вам правильну відповідь. Тест складається з 310 питань, з яких 300 – загальні, та 10 питань, що відносяться до вашої федеральної землі.
Ви можете заповнити в Oнлайн-центрі пробний зразок тесту. Після відповіді на всі питання можна побачити, ваш результат.

Ви можете також завантажити весь загальний список питань до тесту, а також списки питань по федеральних землях у форматі PDF на інтернет-сторінці Федерального міністерства внутрішніх справ.

Вам можуть бути корисними:
• Interaktiver Fragenkatalog zum Test “Leben in Deutschland”
• Interaktiver Musterfragebogen zum Test “Leben in Deutschland”
• Interaktiver Fragenkatalog Einbürgerungstest
• Interaktiver Modelltestbogen Einbürgerungstest

2. На курсах з підготовки до тесту
Федеральні землі іноді пропонують курси з підготовки до тесту. Інформацію про це Ви можете отримати в місцевому відомстві громадянства (Einbürgerungsbehörde).

Володіння німецькою мовою
Для набуття німецького громадянства слід довести володіння німецькою мовою, Ви можете відвідати інтеграційний курс і отримати сертифікат “DTZ Deutsch-Test für Zuwanderer”. В його рамках проводиться є 60-годинний орієнтовний курс, на якому також обговорюються багато тем тесту на громадянство.

Складання іспиту
Вартість тесту – 25 євро.
Із собою потрібно мати паспорт.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.