У канадському місті житло коштує дорожче, ніж в американських мегаполісах

12 Листопад, 2017 - 11:52

Нове дослідження уклало, що Ванкувер - найдорожчий ринок нерухомості серед 50 популярних міст Північній Америці, пише Ванкуверок

Дослідження, опубліковане аналітиками компанії Point2 Homes, виявило, що у Ванкувері продають будинки дорожче, ніж на таких популярних ринках нерухомості, як Манхеттен і Сан-Франциско.

Для аналізу ринків нерухомості дослідники використовували показник, який порівнює середню вартість будинків із середнім доходом сім'ї в кожному місті. Таким чином, вони встановили «доступну» ціну будинку. Якщо цей показник дорівнює 5,1, то вартість будинку в п'ять разів перевищує дохід середньостатистичної сім'ї. Якщо на ринку нерухомості складається така ситуація, він вважається недоступним.

Для розрахунків використовували американські долари, але медіанний показник залишається таким же, якщо перевести всі показники в канадські долари або мексиканські песо.

У Ванкувері середній дохід сім'ї становить $ 63 944, а середня вартість будинку - більше $ 1,1 млн. Виходить, шуканий медіанний показник дорівнює 17,3.

За наданими даними, будинки в Сан-Франциско і Манхеттені коштують дорожче, ніж у Ванкувері, але там вище і середній дохід на сім'ю, що позначається на індексі доступності ринку нерухомості. Медіанний показник Манхеттена - 15,6, а Сан-Франциско - 13.8.

У тексті дослідження написано: «Середня вартість будинку в Ванкувері значно перевищує середній дохід сім'ї, через що ринок нерухомості цього міста - один з найменш доступних в світі».

Торонто - наступний Канадський місто з рейтингу до медіанного показником 7,5, тобто, його ринок нерухомості також вважається недоступним. За ним слідують Міссіссога з індексом 7,4, Монреаль (4,2), Калгарі (4,1), Едмонтон (3,5), Оттава (3,5) і Вінніпег (3,4).

Ринок нерухомості Канади вважається найдорожчим в Північній Америці. Середній індекс доступності житла по країні становить 7,5. Середня національна вартість будинку - $ 485 680 (майже в два рази вище, ніж в США), а середній дохід сім'ї - $ 64 752. Середній дохід сім'ї в США становить $ 56 516 в рік.

Позиція Ванкувера в цьому рейтингу мало кого здивувала.

У січні 2017 року було проведено дослідження доступності світових ринків нерухомості, за результатами якого Ванкувер став третім найменш доступним містом для життя. Крім того, було виявлено, що у Ванкувері доступність зменшується швидше, ніж в будь-якому іншому місті, і його ринок нерухомості є найбільш ризикованим в світі.

Дослідження проводиться з 2004 року, в цей раз аналізувало 406 ринків нерухомості в дев'яти країнах.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.