Неприємна статистика: Україна удвічі брудніша, ніж країни Європи

11 Листопад, 2017 - 21:05

Щороку в Україні утворюється 10 тонн відходів в розрахунку на одного жителя нашої країни, що в 2 рази більше показника в країнах Європейського Союзу. Про це заявив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, повідомляє vokrugsveta.ua.

«В Україні накопичено близько 36 млрд тонн відходів, це більше 50 тисяч тонн на один квадратний кілометр нашої держави», – сказав він, додавши, що небезпечних відходів накопичилося вже понад 1,5 млрд тонн.

«В Україні збільшуються площа ді несанкціонованих звалищ. Найбільше тиск на навколишнє середовище роблять об'єкти хімічної, вугледобувної промисловості, металургії, інфраструктури і сільського господарства. Ці сектори економіки дуже повільно впроваджують технології поводження з відходами та повторного їх використання », - додав міністр.

Реклама

Читайте також:

тема

Варязька гвардiя виникла наприкiнцi Х столiття у Вiзантiї пiсля того, як Великий князь Київський Володимир Святославович на пiдтвердження дружби з вiзантiйським iмператором Васил
Домашні працівники, доглядальниці, няні та інші робітники сектору домашнього господарства мають право на економічну підтримку, передбачену Національним інститутом соціального зах

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.