Польські банки борються за українських клієнтів

11 Листопад, 2017 - 14:33

Польський банківський ринок щораз більше насичений, тому установи цієї галузі шукають способів швидше здобувати клієнтів, пише Польське радіо

Нагоду створила ситуація на польському ринку праці. Як повідомляється, у квітні цього року в Польщі працювали 1 мільйон 200 тисяч громадян України, а наприкінці року їх число може зрости до двох мільйонів.

Тому, подібно як оператори мобільного зв’язку, за українських клієнтів борються фінансові установи – дешевими грошовими переказами за кордон, спрощеною процедурою відкриття рахунку, акціями та обслуговуванням рідною мовою клієнтів. Пропозицію для українських заробітчан у Польщі розвивають, наприклад, Getin Noble Bank, Credit Agricole та PKO BP (стратегічний інвестор Кредобанку в Україні). Ринок має потенціал, проте найпершим викликом є показати українським клієнтам переваги безготівкового переказу грошей.

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.