Польські банки борються за українських клієнтів

11 Листопад, 2017 - 14:33

Польський банківський ринок щораз більше насичений, тому установи цієї галузі шукають способів швидше здобувати клієнтів, пише Польське радіо

Нагоду створила ситуація на польському ринку праці. Як повідомляється, у квітні цього року в Польщі працювали 1 мільйон 200 тисяч громадян України, а наприкінці року їх число може зрости до двох мільйонів.

Тому, подібно як оператори мобільного зв’язку, за українських клієнтів борються фінансові установи – дешевими грошовими переказами за кордон, спрощеною процедурою відкриття рахунку, акціями та обслуговуванням рідною мовою клієнтів. Пропозицію для українських заробітчан у Польщі розвивають, наприклад, Getin Noble Bank, Credit Agricole та PKO BP (стратегічний інвестор Кредобанку в Україні). Ринок має потенціал, проте найпершим викликом є показати українським клієнтам переваги безготівкового переказу грошей.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:28
Дружина спадкоємця британського престолу Чарльза Каміла зажадала розлучення.
16:08
Із Піднебесної надійшов перший тривожний "дзвіночок". Китайська економіка пожинає перші наслідки від торговельної війни зі США, пише Експрес-онлайн.
15:20
26-річна дівчина давно ввірвалася у світову еліту карате і штампує перемоги ' одну за одною. Цієї красивої білявки суперниці відверто бояться.
13:12
Суд заявив, що онлайн-видання публікувало образливий контент.
12:58
В МЗС зазначили, що позицію Росії «неодноразово роз'яснювали».
10:28
Відповідну заяву зробив держсекретар Майк Помпео
08:13
Про це заявив спеціальний представник США з питань України Курт Волкер.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.