У Німеччині можна потрапити до суду за недоречне ім'я для дитини

11 Листопад, 2017 - 11:35

Працівники служби цивільного обліку відмовили парі з німецького міста Кассель, яка хотіла зареєструвати свого новонародженого сина “Люцифер”, пише Українська Газета

Реєстратор відмовився поставити незвичайне ім’я в свідоцтво про народження дитини, а батьки відмовились обрати інше, пише DW.

Справа дійшла до суду, у якому батьків все ж переконали переглянути своє рішення, а не асоціювати ім’я своєї дитини з християнським злом. Дитину назвали Луціан.

Попри відсутність правил стосовно вибору дитячих імен у Німеччині, існує певна система, яка запобігає подібним інцидентам. Реєстратор повинен схвалити кожне ім’я, щоб надати свідоцтво про народження дитини.

Також у попередні роки були зареєстровані імена як “Гендальф”, “Годсгіфт” або “Кастане” (з німецької – “каштан”). А відмовили батькам у таких іменах, як “Веспа”, “Вестенд” та “Дракула”.

До речі, дослідниця Лаура Ваттенберг проаналізувала статистику імен дітей у 49 країнах світу і визначила найпоширеніше у світі жіноче ім’я.

Як виявилося, найпопулярнішим жіночим іменем у світі є Софія, яке з грецької означає “мудрість”, пише The Independent.

Це ім’я посідає першу сходинку в топ-переліках 8 країн: Мексиці, Аргентині, Італії, Швейцарії, Естонії, Чилі, Словаччині, Росії.

Також ім’я Софія потрапило топ-трійку 20 країн, але могло звучати чи писатися по-різному.

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.