Дістатися до однієї з найрозвиненіших країн Азії стане простіше

11 Листопад, 2017 - 13:02

З 1 січня 2018 року Японія спрощує візові вимоги для короткострокового перебування в країні для громадян України (власників звичайних закордонних паспортів), пише immigrant.today.

Заходи щодо спрощення візових вимог були визначені з нагоди візиту Державного міністра закордонних справ Японії Кадзуюкі Накане до Києва 9 листопада для переговорів з його партнерами в Уряді України і для участі в заходах у рамках року Японії в Україні.

Що змінюється: 

- Коло заявників, які мають право на багаторазові візи для короткострокового перебування з діловими цілями і культурних і наукових діячів, буде розширено, а також термін дії віз буде збільшений з 3 до 5 років максимум.

- На додаток до існуючих одноразовим візами будуть введені багаторазові візи (з терміном дії 3 роки і максимальним терміном перебування 30 днів) для короткострокового перебування з різними цілями, в тому числі туризм.

- У разі самостійної оплати поїздки заявнику не буде потрібно надавати документи від гаранта.

У Посольстві Японії в Україні відзначили, що з початком дії вищеперелічених заходів очікується поліпшення умов для туристів, підприємців, збільшення числа громадян, які повторно відвідують Японію, подальше зміцнення міжособистісних контактів.

Більш детальна інформація буде розміщена пізніше на сайті Посольства Японії в Україні. 
 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.