Тепер шопінг у Польщі буде ще вигіднішим

10 Листопад, 2017 - 20:18

Польська компанія вирішила продавати ті ж товари, що і знамениті дисконти Biedronka і Lidl, але ще дешевше. Поки йдеться тільки про побутову техніку та електроніку, пише yavp.pl.

Польська компанія DomowyDyskont.pl виставила на продаж мобільні телефони MyPhone Flip по 79 злотих. Це на 34% дешевше, ніж точно такий же гаджет коштує в магазині мережі Biedronka. Директор дисконту Ігор Пєлас (пол. Igor Pielas) не розкриває таємниці, звідки така знижка, але обіцяє, що надалі товарів за зниженими цінами стане ще більше. "Ми хочемо конкурувати з Бєдронкою та Лідлом в продажах непродовольчих товарів. Спочатку це будуть головним чином побутові товари, але з часом ми також плануємо розширення асортименту продуктів для хобі та догляду за садом".

На думку Ігоря Пелса позиції дисконтів в стаціонарних продажах сильні, в той час, як ніхто з них не може похвалитися масовими інтернет-продажами. За статистикою, поляки кожен четвертий злотий за покупки залишають в таких магазинах як Biedronka, Lidl, Netto і Aldim, і не одна з цих марок не представлена ​​в інтернет-продажах. Цю нішу і планує зайняти DomowyDyskont.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.