Для українців спростили можливість отримання статусу біженця в Ізраїлі

10 Листопад, 2017 - 13:19

Департамент консульської служби Міністерства зовнішніх справ України повідомив, що Ізраїль спростив порядок розгляду звернень громадян України щодо отримання статусу біженця. Про це СВІТUA повідомляє з посиланням на сторінку відомства у Facebook.

Так, зазначається, що ще 17 жовтня набули чинності зміни в нормативно-правових актах Ізраїлю, які регулюють процедуру розгляду МВС країни звернень громадян України щодо отримання статусу біженця.

"Зазначені зміни передбачають прискорений процес розгляду клопотань про надання статусу біженця за умови, що такі клопотання подаються громадянами іноземних держав, які за рішенням Служби народонаселення та імміграції МВС Ізраїлю визнані безпечними для їх повернення в ці країни", - йдеться у повідомленні.

Водночас, за результатами оцінки поточної ситуації в Україні фахівцями МВС та МЗС Ізраїлю прийнято рішення про віднесення України до переліку країн, до яких безпечно повертати громадян, яким відмовлено в наданні політичного притулку в державі Ізраїль.

Такий порядок розгляду звернень про надання статусу біженців може також застосовуватися під час розгляду МВС Ізраїлю клопотань громадян України, які проживають у Донецькій та Луганській областях України. 

Запровадження нового порядку розгляду звернень громадян України про надання статусу біженця в державі Ізраїль розглядається ізраїльською стороною як оперативний захід, що має на меті обмежити можливості недобросовісного використання механізму легального працевлаштування на території країни, що передбачений положеннями ізраїльського законодавства у сфері біженців.

Головне фото: www.segodnya.ua.

Реклама

Читайте також:

тема

Всі ми знаємо: на випадок хвороби треба мати хоч якусь "подушку безпеки" у вигляді відкладених євро. Але хто допоможе, якщо грошей немає? Чи можна продовжити термін оплати лікарн
Варязька гвардiя виникла наприкiнцi Х столiття у Вiзантiї пiсля того, як Великий князь Київський Володимир Святославович на пiдтвердження дружби з вiзантiйським iмператором Васил

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.