Половина мешканців столиці провідної європейської країни – бідні

9 Листопад, 2017 - 22:36

У Берліні все більше людей буде мати право на соціальне житло в майбутньому. Крім класичного варіанта, вартістю € 6,50 за квадратний метр, буде пропонуватися також дорожчий варіант, вартістю € 8 за квадратний метр, пише germania.one.

Але не все так просто, як здається. Оскільки кількість соціального житла не повинно збільшуватися, нова модель може призвести до посилення конкуренції в секторі. І хоча Берлін хоче збільшувати кількість соціального житла на 500 квартир на рік, реального результату варто очікувати не раніше 2021 року.

Статистика показує, що рівень доходів кожного другого жителя Берліна оцінюється як низький. Саме тому в майбутньому ці сім'ї, а це 69% населення, матимуть право на соціальне житло. Крім того, для задоволення потреб у житлі з 2017 по 2021 рік Берлін повинен побудувати 20 тис нових квартир.

Однак, ситуація ускладнюється тим, що в останні роки будівництво недорогих квартир дещо призупинилося. Відомо, що в 2014 році було заплановано будівництво додаткових 3 516 соціальних квартир. Однак, до кінця 2016 року з них було побудовано всього 234. Експерти припускають, що плата за соціальне житло кожні два роки буде збільшується на 20%.

Таким чином, плата за квартиру площею 50 квадратних метрів виросте відповідно з € 325 до € 475 і з € 400 до € 550.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:28
Трамп заявив про можливість швидкого укладення торговельної угоди з Китаєм.
18:27
Кріштіану Роналду пішов на угоду зі слідством у справі про податкове шахрайство з його боку.
17:59
Раніше повідомлялося про трьох загиблих.
17:53
Кілька сотень людей, одягнених у жовті жилети, вийшли в п'ятницю на вулиці Тель-Авіва та Єрусалима.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.