Мешканцям Канади доведеться сплачувати величезні штрафи

8 Листопад, 2017 - 20:05

Британська Колумбія планує класифікувати абстрактне водіння як "водіння, пов'язане з підвищеним ризиком" в рамках програми ICBC Driver Risk Premium. Про це заявив уряд в понеділок, пише nashvancouver.

Це означає, що вам доведеться заплатити близько $ 2000, якщо вас застануть за використанням мобільного пристрою більш ніж один раз протягом трьох років. Це на $ 740 більше, ніж нинішній штраф, і на додаток до того, що ви вже платите за страхування.

Штрафи відокремлені від внесків на страхування автомобіля і будуть стягуватися, навіть якщо особа не володіє транспортним засобом або НЕ застраховує його.

Нова політика буде ставитися до абстрактного водіння, як до серйозного високоризиковому поведінки; яке знаходиться на одному рівні з керуванням транспортним засобом під впливом алкоголю і перевищення швидкості.

«Абстрактне водіння продовжує наражати людей на небезпеку і значно тисне на страхові тарифи для всіх водіїв», - сказав генеральний прокурор Британської Колумбії Девід Ебі. «Сьогодні ми вживаємо заходів щодо припинення такої поведінки і підвищення безпеки для всіх учасників дорожнього руху в нашій провінції".

При повному здійсненні зміни допоможуть зібрати додаткові страхові внески в розмірі від $ 3 до $ 5 млн, які будуть використовуватися для компенсації загального базового рівня ставки страхового покриття ICBC, що приносить користь водіям по всій провінції.

В даний час близько 12 000 чоловік в Британській Колумбії мають множинні штрафи за абстрактне водіння.

Генеральний прокурор провінції Девід Ебі сказав, що цей захід покликаний приборкати небезпечну поведінку.

За даними уряду, більше 25% всіх загиблих в результаті автомобільних аварій в Британській Колумбії відбуваються через «абстрактного водіння». Така поведінка вбиває в середньому 78 осіб щороку.

Очікується, що більш високі штрафи наберуть чинності починаючи з 1 березня 2018 року.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.