Сусідня країна надасть більше можливостей працевлаштуватися студентам

7 Листопад, 2017 - 16:40

Ситуація на ринку праці в Польщі сприяє тому, що студентам стане легше знайти роботу. Роботодавці будуть частіше пропонувати платний стаж. Проте молодь працювати не поспішає й це лякає, пише yavp.pl.

Роботодавці скаржаться на брак молодих працівників - заявив редактор порталу Rynekpracy.org, експерт Фонду соціально-економічних ініціатив Лукаш Комуда (pol Łukasz Komuda). Він підкреслив, що студентам в цьому році буде легше знайти роботу, ніж, скажімо, два роки тому.

Один з лідерів ринку з пошуку персоналу компанія Work Service провела дослідження з якого випливає, що польським студентам найлегше знайти роботу за такими спеціальностями як бармен, хостес або працівник колл-центру. За результатами того ж дослідження нинішній заробіток студентів у Польщі коливається між 13-20 зл / год брутто.

Але один факт, виявлений в ході аналізу ринку зайнятості студентів, викликає серйозні побоювання. Кожна шоста молода людина в країні у віці 20 - 24 років не зайнята ані роботою, ані навчанням. "У Європі така ситуація не є чимось винятковим - прокоментував повідомлення директор відділу аналізу Work Service Анжей Кубішяк (pol. Andrzej Kubisiak) - За прогнозами Головного статистичного управління в період наступних 10 років популяція людей у ​​віці 19-25 років зменшиться на 500 тис осіб. Це величезна втрата для ринку праці ".

Дані по ЄС підтверджують, що тенденція відмови від зайнятості та навчання - поширене явище в Європі в цілому. Зараз в ЄС близько 5 млн молодих людей не вчиться і не працює.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:59
Ідея купити лотерейний квиток у неї виникла після того, як один із клієнтівзалишив їй щедрі чайові.
17:51
26-річний Марк Перес вчинив підпал на грунті ненависті.
17:23
Минулого тижня вартість нафти знизилася на 4%, пише Експрес-онлайн. Цей тренд спостерігаємо і надалі. За останню добу нафта марки Brent подешевшала ще на 1,73% – до $78,98, опустившись нижче від психологічної позначки 80 доларів за барель.
16:20
У Страсбурзі попередили: якщо Москва не відновить платежів до літа наступного року, то взагалі може опинитися за бортом організації.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.