В одній з європейських країн істотно зростають зарплати

7 Листопад, 2017 - 11:58

У Британії офіційно піднявся розмір погодинної оплати. По країні в цілому зростання мінімальної зарплати за годину склало 4,6 відсотки. Тепер вартість години роботи становить 8,75 фунтів. У Лондоні цей показник вищий, розмір мінімальної рекомендованої погодинної оплати становить 10,20 фунтів (зростання на 4,6 відсотки), повідомляє svit.uk.

Використовувати лондонську ставку за годину можуть ті підприємства, які приєдналися до цієї системи добровільно для поліпшення якості життя своїх працівників у зв’язку зі зростаючою інфляцією, подорожчанням товарів першої необхідності, оренди житла та підвищення витрат на транспорт.

На даний момент таких підприємств налічується 3 600, включаючи Google, Nationwide, Diageo та IKEA. Це означає, що близько 150 тисzx працівників отримуватимуть 10,20 фунтів за годину своєї роботи. Представники аеропорту Heathrow, National Gallery, the Southbank Centre та Somerset House також мають намір приєднатися до вартості години роботи у столиці, що дозволить їх співробітникам отримувати на 100 фунтів у тиждень більше. При цьому 2/3 підприємств, таких як BP, BT, Vodafone, Shell, не приєдналися до системи лондонської ставки за годину.

На даний момент вартість години роботи у Лондоні найвища по країні. Вона на 1,45 фунтів перевищує встановлену мінімальну вартість години праці по країні (8,75 фунтів), на 2,7 фунта перевищує загальнонаціональну ставку за годину для осіб старше 25-ти років (7,50 фунтів) та на 3,15 фунта перевищує загальнонаціональну ставку за годину для осіб від 18-ти до 25-ти років (7,05 фунта).

Критики відзначають, що мінімальна ставка за годину по країні в цілому не покриває реальну вартість життя у Британії, особливо в Лондоні. Дані показують, що близько 5,5 мільйонів британців отримують менше реальної заробітної плати, з них близько 2 мільйонів осіб проживає у столиці.

Усі фото: svit.uk.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

00:47
Мінфін США оголосив про введення санкцій відносно 20 компаній і банків з Ірану.
23:44
Російська авіакомпанія «Аерофлот» припинила продаж пільгових квитків на рейси в окупований Крим.
21:36
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян 16 жовтня заявив про свою відставку.
20:57
Колишній власник газети "Спорт-Експрес" Іван Рубін покінчив з собою через численні борги.
20:48
Щонайменше, 2,2 мільйона дітей страждають від гострого недоїдання в Ємені.
20:12
У Чехії затримали кількох росіян, яких звинувачують у зламі комп'ютерної системи МЗС Чехії та у втручанні в роботу системи видачі посвідок на постійне проживання.
19:55
Чим займався співзасновник Microsoft, чому покинув компанію та у що вкладав свої гроші.
17:13
З'явилися прогнози щодо збільшення видобутку сланцевої нафти у США.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.