В одній з європейських країн істотно зростають зарплати

7 Листопад, 2017 - 11:58

У Британії офіційно піднявся розмір погодинної оплати. По країні в цілому зростання мінімальної зарплати за годину склало 4,6 відсотки. Тепер вартість години роботи становить 8,75 фунтів. У Лондоні цей показник вищий, розмір мінімальної рекомендованої погодинної оплати становить 10,20 фунтів (зростання на 4,6 відсотки), повідомляє svit.uk.

Використовувати лондонську ставку за годину можуть ті підприємства, які приєдналися до цієї системи добровільно для поліпшення якості життя своїх працівників у зв’язку зі зростаючою інфляцією, подорожчанням товарів першої необхідності, оренди житла та підвищення витрат на транспорт.

На даний момент таких підприємств налічується 3 600, включаючи Google, Nationwide, Diageo та IKEA. Це означає, що близько 150 тисzx працівників отримуватимуть 10,20 фунтів за годину своєї роботи. Представники аеропорту Heathrow, National Gallery, the Southbank Centre та Somerset House також мають намір приєднатися до вартості години роботи у столиці, що дозволить їх співробітникам отримувати на 100 фунтів у тиждень більше. При цьому 2/3 підприємств, таких як BP, BT, Vodafone, Shell, не приєдналися до системи лондонської ставки за годину.

На даний момент вартість години роботи у Лондоні найвища по країні. Вона на 1,45 фунтів перевищує встановлену мінімальну вартість години праці по країні (8,75 фунтів), на 2,7 фунта перевищує загальнонаціональну ставку за годину для осіб старше 25-ти років (7,50 фунтів) та на 3,15 фунта перевищує загальнонаціональну ставку за годину для осіб від 18-ти до 25-ти років (7,05 фунта).

Критики відзначають, що мінімальна ставка за годину по країні в цілому не покриває реальну вартість життя у Британії, особливо в Лондоні. Дані показують, що близько 5,5 мільйонів британців отримують менше реальної заробітної плати, з них близько 2 мільйонів осіб проживає у столиці.

Усі фото: svit.uk.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:00
Артистка виконувала одну зі своїх пісень, коли несподівано впала. Прибулі на місце медики не змогли її реанімувати
15:50
В результаті катастрофи, за даними міноборони РФ, загинули двоє членів екіпажу
11:40
За останніми даними 65 осіб загинули від вибуху автомобіля поруч із військовою базою в афганському місті Майдані Шахрі, столиці провінції Вардак.
10:40
Сім'я Гона буде подавати апеляцію на рішення суду.
09:40
Колишній гендиректор міжнародної мережі кафе Starbucks Говард Шульц розглядає можливість участі у виборах президента Сполучених Штатів Америки в 2020 році.
09:20
У списках виборців виявили 165-річного чоловіка і 1000 людей за однією адресою.
18:30
ВВП однієї з найбільш економічно розвинутих країн світу показав найгірший за 28 останніх років ріст.
15:30
Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи змінило правила формування комітетів, що, серед іншого, призвело до позбавлення України місць у регламентному комітеті, який працює над зняттям санкцій з РФ
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.