У США нова система оподаткування перекриє повітря усім, крім великих корпорацій

4 Листопад, 2017 - 22:10

Вчора, 2 листопада, республіканці оприлюднили свій законопроект про реформу податкового кодексу . Так, в даний час максимальний прибутковий податок становить 39,6%, а мінімальний 10%. За планом республіканців, замість семи категорій прогресивного прибуткового податку залишаться всього три основних, прив'язаних до розміру доходів: 12, 25 і 35%. Планується також збільшити податкові пільги для сімей з дітьми, пише usa.one.

«Це найбільші зміни з 1986 року. Справжній виклик покоління » , - зазначив один з головних авторів реформи Кевін Брейді. Ось короткий список тих, хто програє чи виграє від пропозиції республіканців.

У виграші

Великі корпорації .

Великі підприємства отримають значне зниження податків. Корпоративний податок в США - один з найвищих у порівнянні з показниками в інших країнах з розвиненою економікою. З нинішніх 35% податкову ставку знизять до 20%.

Крім того, компанії отримають нові податкові пільги. Імовірно, це зменшить висновок прибутку в офшори.

Найбагатші

Податок на спадщину, який часто називали «податком на смерть» планується повністю скасувати до 2024 року, тобто заможні сім'ї зможуть передавати свої маєтки або фонди спадкоємцям без податків.

Люди, які платили AMT

Законопроект скасовує корпоративний альтернативний мінімальний податок.

Будуть вивчені заходи по скороченню корпоративного подвійного оподаткування.

У програші

Забудовники будинків

Реформа передбачає скасування більшості докладних відрахувань. Єдині відрахування, які явно збережуться в плані, стосуються подарунків на благодійність і відсотків по іпотечних кредитах.

Деякі власники малого бізнесу

Національна федерація незалежного бізнесу, яка представляє 325 тисяч малих підприємств, заявила, що не підтримає законопроект. Власникам малого бізнесу дозволено оплачувати тільки 30 відсотків свого доходу по 25-процентній ставці.

Решта суми буде виплачуватися за індивідуальною податковою ставкою.

Жителі «синіх штатів» з високими податками

Попрощайтеся з більшістю відрахувань на міському та штатному рівнях. Більше третини респондентів в демократичних - «синіх» штатах - таких як Каліфорнія, Нью-Йорк, Нью-Джерсі і Коннектикут, заявляють про те, що це боляче вдарить по середньому класу штатів.

Люди з низьким рівнем доходів

У той час як законопроект включає в себе безліч податкових пільг для великих підприємств і забезпечених американців, близько 35% жителів - ті, хто заробляє небагато, не отримають ніяких додаткових податкових пільг.

\

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:28
Трамп заявив про можливість швидкого укладення торговельної угоди з Китаєм.
18:27
Кріштіану Роналду пішов на угоду зі слідством у справі про податкове шахрайство з його боку.
17:59
Раніше повідомлялося про трьох загиблих.
17:53
Кілька сотень людей, одягнених у жовті жилети, вийшли в п'ятницю на вулиці Тель-Авіва та Єрусалима.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.