Орендна плата в одному із міст США не по кишені навіть місцевим

4 Листопад, 2017 - 11:44

Жителі багатоквартирних будинків Нью-Йорка, відзначають, що перед тим, як віддати ключі від квартири, багато домовласників вимагають підтвердження, що їх заробіток становить як мінімум 40-кратну щомісячну орендну плату, пише usa.one.

Однак дохід більшості орендарів не дозволяє виконати цю умову. Неформальне правило говорить, що люди, які шукають квартиру без поручителя, повинні орієнтуватися на апартаменти, орендна плата за які не перевищує 30 відсотків від суми їх доходу. Але розрив між орендною платою і доходом продовжує рости, і все більше і більше жителів Нью-Йорка порушення цього правила і платять більше 30%. StreetEasy провело дослідження, присвячене доступності оренди.

Була вивчена плата в кожному районі Манхеттена, Брукліна і Куїнса. Потім дані порівнювалися із середнім доходом людей в кожному районі. Однак дослідження не врахував того, що багато жителів Нью-Йорка йдуть на хитрощі, щоб зменшити вартість орендної плати, наприклад, підселюють людей в свою квартиру і ділять суму на всіх мешканців. Лише один район з досліджених трьох боро виявився «доступним» - Інвуд. Середня орендна плата тут становить 1 825 долларов США в місяць, а щорічний дохід, необхідний для проживання в даному районі, становить 73 000 доларів США - на шість відсотків менше, ніж середній дохід жителя Манхеттена. Манхеттен виявився найдорожчим, але і найдоступнішим: так як, в основному, квартири тут орендують люди з хорошим заробітком (тобто ті, хто можуть собі дозволити жити тут).

Середня орендна плата в Central Park South, найдорожчому районі Манхеттена, становить для мешканців 6 850 доларів, а рекомендований дохід сягає 274 000 доларів. Це означає, що жителю іншого району Манхеттена з річним доходом в 77 559 доларів США, що бажає переїхати сюди, доведеться збільшити суму на 253,3 відсотка. Дослідження показало сильне невідповідність між попитом на оренду житла в Брукліні і Квінсі і необхідним доходом для проживання в цих районах.

Це пов'язано з тим, що, хоча попит тут нижче, рекомендований заробіток жителів даних районів як і раніше перевищує середній показник серед жителів Нью-Йорка. Результати дослідження показали, що в середньому необхідний дохід потенційних орендарів квартир як мінімум на 50% перевищує середній заробіток жителів Нью-Йорка.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:59
Ідея купити лотерейний квиток у неї виникла після того, як один із клієнтівзалишив їй щедрі чайові.
17:51
26-річний Марк Перес вчинив підпал на грунті ненависті.
17:23
Минулого тижня вартість нафти знизилася на 4%, пише Експрес-онлайн. Цей тренд спостерігаємо і надалі. За останню добу нафта марки Brent подешевшала ще на 1,73% – до $78,98, опустившись нижче від психологічної позначки 80 доларів за барель.
16:20
У Страсбурзі попередили: якщо Москва не відновить платежів до літа наступного року, то взагалі може опинитися за бортом організації.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.