У якій європейській країні рекордно низький рівень безробіття

3 Листопад, 2017 - 15:28

Згідно з даними Федерального агентства зайнятості (Bundesagentur für Arbeit), рівень безробіття в жовтні впав нижче, ніж очікувалося. На ринку праці продовжують з'являтися нові робочі місця, пише germania.one.

«У жовтні 2017 року 2,389 млн чоловіків і жінок перебували в пошуках роботи, - заявляє глава Федерального агентства зайнятості Детлеф Шеєле (Detlef Scheele). - Це на 60 тис менше, ніж в попередньому місяці і на 151 тис менше, ніж в минулому році. Позитивний розвиток на ринку праці зберігається. Сильний підйом економіки призвів до того, що рівень безробіття і неповна зайнятість, впали нижче, ніж очікувалося ».

За словами Шеєле, попит на нових співробітників продовжує зростати. У жовтні 2017 року Німеччині було зареєстровано 780 тис вільних вакансій, що на 80 тис більше, ніж роком раніше. Сезонно скоригований рівень безробіття скоротився на 11 тис осіб і залишився на рівні 5,5%.

Це найнижчий показник з моменту возз'єднання Німеччини в 1990 році. Зниження безробіття і стрімке зростання економіки очікується і в 2018-2019 роках, стверджують експерти.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:00
Артистка виконувала одну зі своїх пісень, коли несподівано впала. Прибулі на місце медики не змогли її реанімувати
15:50
В результаті катастрофи, за даними міноборони РФ, загинули двоє членів екіпажу
11:40
За останніми даними 65 осіб загинули від вибуху автомобіля поруч із військовою базою в афганському місті Майдані Шахрі, столиці провінції Вардак.
10:40
Сім'я Гона буде подавати апеляцію на рішення суду.
09:40
Колишній гендиректор міжнародної мережі кафе Starbucks Говард Шульц розглядає можливість участі у виборах президента Сполучених Штатів Америки в 2020 році.
09:20
У списках виборців виявили 165-річного чоловіка і 1000 людей за однією адресою.
18:30
ВВП однієї з найбільш економічно розвинутих країн світу показав найгірший за 28 останніх років ріст.
15:30
Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи змінило правила формування комітетів, що, серед іншого, призвело до позбавлення України місць у регламентному комітеті, який працює над зняттям санкцій з РФ
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.