Мешканці провідної країни світу помирають все швидше

24 Жовтень, 2017 - 19:30

У США зростає пенсійний вік, а очікувана тривалість життя знижується. Про це говорять дані, опубліковані минулого тижня, пише forumdaily.

Вони показують погіршення здоров'я і тривалості життя, а мільйони людей середнього віку стикаються з перспективою скорочення і менш активного виходу на пенсію, ніж їхні батьки.

Ось статистика

Вік, коли люди можуть вимагати виплати своїх допомоги по соціальному забезпеченню, поступово збільшується, починаючи з 65 років для тих, хто пішов на пенсію в 2002 році, до 67 для тих, хто піде в 2027 році.

Майже кожен третій пенсіонер у віці 65-69 років і раніше працює, причому майже кожен п'ятий, кому виповнилося 70 років.

Але дослідження в цьому місяці показує невтішну тенденцію не тільки щодо програм пенсійного забезпечення. За даними журналу Health Affairs, американці у віці 50 років вже мають більш серйозні проблеми зі здоров'ям, ніж люди в тому ж віці 10-15 років тому.

Когнітивні навики також з часом скоротилися. Згідно з даними дослідження, 11% тих, хто виходить на пенсію в 66 років, вже мали який-небудь вид недоумства або іншого зниження пізнавальної здатності у віці від 58 до 60 років.

Хоча показники смертності змінюються з року в рік, дослідження Чой і шені пов'язано з іншими дослідженнями, які свідчать про погіршення здоров'я американців.

Дослідники запропонували багато теорій, чому це відбувається. Вчені Прінстонського університету Енн Кейс і Ангус Дітон, лауреат Нобелівської премії, стверджували, що зростання самогубств, передозування наркотиків і зловживання алкоголем викликали зростання смертності серед білих людей середнього віку.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:56
Джессіка Бісманн, яка входить до ультраправої партії "Альтернативи для Німеччини", може поплатитися за старі фотографії на фоні вина з Адольфом Гітлером на етикетці.
16:46
Промислове виробництво у США показало найбільший приріст за вісім останніх років
16:33
Переможницею найпрестижнішої літературної нагороди цього року стала Анна Бернс
12:52
Трамп залишив дружину Меланію без парасольки під час дощу, хоча сам сховався під нею
10:37
Близько 85% жінок-депутатів, які працюють у парламентах європейських країн, стикалися з проявами насильства на роботі
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.