Іммігрантів у США перевірятимуть ще ретельніше. У дію вступив новий закон

20 Жовтень, 2017 - 20:10

Департамент внутрішньої безпеки почав перевіряти соціальні мережі всіх іммігрантів, включаючи тих, у кого є посвідка на проживання, і натуралізованих громадян, пише forumdaily.

Згідно з новою нормою, опублікованій в Федеральному реєстрі, включає «імена в соцмережах, прізвиська, пов'язані дані, що дозволяють встановити особу, а також результати пошуку» в файли у справах іммігрантів.

Нове розпорядження набуло чинності 18 жовтня після громадських слухань. Видання відзначає, що нові правила стосуються і громадян США, які спілкуються з іммігрантами в соціальних мережах, таким чином особисте листування виявиться під державним наглядом.

Відзначимо, що в травні адміністрація Трампа затвердила нову анкету для заявників на отримання візи. Зокрема, процедура отримання візи буде передбачати можливість перевірки даних із соціальних мереж кандидата за останні п'ять років. Кандидати також будуть зобов'язані надавати e-mail адресу і біографію за 15 років.

Проте, нове правило зачіпає не тільки потенційних кандидатів на отримання віз в США, але і тих, хто вже отримав грін-карту або пройшов процес натуралізації.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.