У Німеччині навіть підліток може стати мільйонером: історія успіху

20 Жовтень, 2017 - 21:17

Геніальні молоді люди продали свій винахід, математичне мобільний додаток Math42 американської компанії Chegg за $ 12,5 млн. У разі успішного просування проекту, хлопці отримають ще $ 10,7 млн, пише germania.one.

За допомогою свого застосування брати Нічо стали відомі на всю Німеччину ще в 2015 році. Їх навіть запрошували на телебачення, де вони презентували свій проект. Тоді хлопчики шукали інвесторів, які могли б вкласти в розробку програми € 2 млн. На жаль чи на щастя вони їх не знайшли.

Як заявляють брати, їх мобільний додаток дозволяє крок за кроком вирішувати складні математичні вправи, знаходячи потрібний алгоритм. Всі попередні додатки в цьому напрямку не відображали схему дозволу завдання, а тільки видавали кінцевий результат.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.