У країні Близького Сходу вперше відбудеться конкурс української пісні

20 Жовтень, 2017 - 17:51

З 16  по 21 грудня в Ізраїлі вперше відбудеться Міжнародний фестиваль-конкурс української пісні. Метою заходу є популяризація української музичної культури в Ізраїлі, виявлення та підтримка молодих талановитих виконавців, зміцнення дружніх культурних зв’язків між Ізраїлем та Україною, повідомляє Global Ukraine.

Організатор конкурсу – Ізраїльський фольклорний театр при підтримці Посольства України в Державі Ізраїль. У конкурсі оголошено дві номінації: естрадний і академічний вокал. Брати участь у заході можуть професійні або самодіяльні колективи та солісти віком від восьми років. Всі учасники будуть розділені на вікові категорії: дитяча, юнацька і доросла. Дорослі виконавці, що мають досвід сценічних виступів, представлені в окремій категорії «Професіонали».

Правила конкурсу не обмежують учасників у виборі репертуару – в конкурсній програмі необхідно виконати 2 твори, один з котрих повинен бути українською мовою:  українською народною піснею, романсом чи арією, естрадною піснею українських композиторів. У журі конкурсу запрошені педагоги Єрусалимської академії, представники українського радіо, відомі ізраїльські та українські виконавці, серед яких Фелікс Лівшиць, Елла Пассіка, Костянтин Ріттель-Кобилянський та інші. Всі учасники отримають Дипломи та медалі учасника фестивалю – конкурсу.

Переможці будуть відзначені грамотами Посольства України та пам’ятними призами – кращих виконавців української пісні чекає особливий приз – поїздка до України, а учасників з-за кордону – запрошення на фестиваль в Ейлаті. Переможці конкурсу професіоналів отримають запрошення взяти участь в концертних програмах Ізраїльського фольклорного театру.

Конкурсом зацікавлені багато ізраїльських педагогів вокалу та керівники вокальних студій. Заявки на участь подали не тільки вихідці з України, а й зарубіжні та івритомовні виконавці. Гала-концерт переможців конкурсу проходитиме в день відкриття VII Міжнародного фестивалю української культури в Ізраїлі, який в цьому році відбуватиметься  за підтримки Міністерства абсорбції Ізраїлю та Посольства України в Державі Ізраїль.

Молоді виконавці зможуть виступити на одній сцені з членами журі та відомими українськими артистами, гостями фестивалю.

За детальною інформацією звертатися:

Директор Фестивалю-конкурсу Олена Джейко +972545486434 (Viber / WatsUp) mailto: g_helen@netvision.net.il

Піар-менеджер Фестивалю-конкурсу Алла Снурнікова +972543491212 (Viber / WatsUp) mailto: snurnikova@gmail.com GU.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.