У Словаччині під час рейду з виявлення нелегалів затримали 27 українців

20 Жовтень, 2017 - 13:13

У словацькому місті Шаля заарештували понад шістдесят іноземців, які нелегально працювали в країні. Серед затриманих - 27 українців, повідомляє СВІТUA з посиланням на spravy.pravda.sk.

Окрім громадян з України поліція також заарештувала 23 сербів, вісім македонян та чотирьох громадян Боснії та Герцоговини. Таким чином, загальна кількість затриманих нелегалів сягнула 62 осіб.

Як повідомляється, усі затримані працювали на компанію Shin Heung Precision Slovakia, яка займається виробництвом деталей для таких світових брендів, як Samsung, Sony, JVC, LG та Toshiba.

Усіх затриманих було доправлено до ізолятору тимчасового утримання у селі Медведьов.

Повідомляється, що затримання відбувалися не в межах закону. Так, за словами Марії Здравкович, однієї зі співробітників компанії, декого затримували на терміни, які перевищують законний ліміт.

"Декого тримали під вартою 12 годин, а інших - й 24 години. Одна жінка з проблемами зі здоров'ям була затримана на 30 годин. Їй довелося заплатити 120 євро за лікування. З ними поводилися, немов зі справжніми злочинцями", - говорить жінка.

Тепер усі фігуранти справи мають сім діб, аби повернутися до своїх рідних країн. Їм також заборонено в'їзд до Європейського Союзу.

Головне фото: zaholovok.com.ua.

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.