У Канаді все більше пенсіонерів помирають від рук лікарів: нове досідження

18 Жовтень, 2017 - 15:22

Більше 2000 канадців пішли на самогубство з лікарською допомогою, і більшість з них були на останній стадії раку.

Більшість прохань від канадців з такими захворюваннями, як рак, нейродегенеративні захворювання і серцево-судинні і дихальні недостатності, , пише nashvancouver.

Більше 2000 канадців пішли на самогубство з лікарською допомогою, і більшість з них страждали від термінального раку.

До евтаназії найчастіше зверталися канадці з такими захворюваннями, як рак, нейродегенеративні захворювання і серцево-судинні і дихальні недостатності.

Нагадуємо, що влітку 2016 року канадський парламент прийняв закон, що дозволяє в країні евтаназію. Згідно з положеннями документа, добровільно піти з життя за допомогою лікарів зможуть психічно здорові люди старше 18 років, які страждають від невиліковних хвороб, а також отримали каліцтва, від яких неминуче настане смерть. Скористатися правом на евтаназію в Канаді можуть тільки її громадяни.

Згідно з останньою доповіддю від Міністерства Охорони здоров'я Канади, протягом одного року після легалізації евтаназії в червні 2016 року було зареєстровано 1 982 випадки смерті з медичною допомогою. Плюс 167 чоловік в Квебеку, оскільки в цій провінції евтаназія була узаконена ще в грудні 2015 року, говориться в доповіді.

Число «медичних самогубств» росло швидкими темпами: 803 випадки смерті протягом перших шести місяців після легалізації і 1,179 протягом наступних шести місяців з січня по червень 2017 року.

Це на 47% більше, але як і раніше становить менше одного відсотка від усіх смертей в Канаді.

У 63% до евтаназії вдалися пацієнти хворі на рак. Це відповідає іншим міжнародним юрисдикцій, включаючи Орегон (72%), Бельгії (69%) і Нідерланди (71%).

Іншими поширеними причинами смерті при наданні допомоги є нейродегенеративні захворювання і порушення кровообігу або респіраторної системи.

Люди, які отримали медичну допомогу при смерті, перебували у віці від 18 до 91 року.

Більшість з них у віковій категорії від 56 до 85 років, а середній вік становив 73 роки.

У доповіді говориться про невелике зниження числа пацієнтів, які помирають в лікарнях, і більше людей вважають за краще прощатися з життям вдома.

Оскільки в декількох провінціях не враховується кількість запитів на евтаназію, важко оцінити скільки запитів отримують схвалення, а скільки відхиляють. Але в доповіді відзначили, що втрата розумової компетентності і той факт, що смерть не можна передбачити, є головними причинами відмови.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.