У США пропонують унікальну можливість влаштуватися на високооплачувану роботу

18 Жовтень, 2017 - 22:06

В даний час в компанії Amazon в США працюють більше 200 000 людей. У 75 центрах обробки замовлень, де товари збираються, упаковуються і відправляються до замовників трудяться більше 125 000 штатних співробітників, пише immigrant.today.

Однак в передріздвяні дні, коли країна охоплена ажіотажним попитом на подарунки, компанія прийняла рішення залучити понад 120 000 тимчасових працівників, щоб вчасно виконувати замовлення клієнтів. Магістра в США з повним фінансуванням. Як безкоштовно вступити в американський університет .

За даними компанії, тимчасові позиції доступні в 33 штатах, включаючи Неваду, Каліфорнію, Нью-Джерсі і Міссурі. Як заявив старший віце-президент Amazon по глобальному виконання клієнтських замовлень Дейв Кларк, «ми з нетерпінням чекаємо можливості вітати співробітників святкової торгівлі, які повертаються в Amazon з року в рік, а також вітати нові обличчя в команді, багато з яких будуть продовжувати виконувати повноцінні ролі в компанії після свят ».

Кандидати, які цікавляться доступними позиціями в Amazon, можуть дізнатися більше на http://www.amazon.com/peakjobs . 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.