У Росії небезпечна хвороба набула статусу епідемії

17 Жовтень, 2017 - 22:26

Поширення Вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) в Росії набуло характеру епідемії. Про це твердять німецькі експерти з посиланням на статистичні дані, повідомляє 24 канал з посиланням на DW.

Зокрема у 2016-му приріст числа ВІЛ-інфікованих в Росії перевищив 100 тисяч осіб. Наприклад, аналогічний показник в Німеччині – всього лише близько 3,2 тисяч, тобто в 30 разів менше.

Член правління організації Deutsche AIDS Hilfe Сільвія Урбан зазначила, що при цьому в Німеччині живе всього в півтора рази менше людей, ніж в Росії.

За її словами, при цьому загальносвітові тенденції кардинально інші – по всьому світу кількість нових ВІЛ-інфікованих скоротилася з 2000 року на третину, а смертність серед ВІЛ-інфікованих – наполовину.

Вона додала, що у всьому світі приносять плоди поліпшені заходи профілактики, програми тестування і доступ інфікованих до терапії, яка, в свою чергу, різко знижує ризик передачі вірусу.

Проте в Росії все інакше: "групи ризику" зазнають переслідувань і дискримінації, тема сексуальності взагалі і гомосексуальності зокрема замовчується, а міжнародне фінансування програм проти ВІЛ скорочується. Також державні структури все більше переслідують неурядові організації, які отримують пожертви з-за кордону.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.