За неправильну літеру туристам доведеться викласти величезну суму

17 Жовтень, 2017 - 17:45

Всім добре відомо, що ім'я на авіаквитку повинно в точності збігатися з ім'ям в вашому паспорті. Навіть одна неправильно зазначена буква може стати причиною великих проблем на паспортному контролі в аеропорту, пише germania.one.

Саме тому під час бронювання квитків потрібно бути дуже уважним, так як навіть одна помилка в імені може коштувати пасажирові чималих грошей. У більшості випадків, якщо пасажир помічає помилку на протязі декількох днів після бронювання, її можна легко виправити, але якщо помилку помічають вже в аеропорту при посадці, тоді зміни будуть коштувати пасажирові чималих грошей. Як правило, вартість зміни імені пасажира залежить від авіакомпанії, пункту призначення і класу польоту.

Наприклад, авіакомпанії Tuifly і Euro Wings не беруть грошей за зміни однієї або трьох букв в імені. Безкоштовне зміна декількох букв пропонує також авіакомпанія Easyjet. У Lufthansa і Ryanair незначні помилки в іменах пасажирів можна безкоштовно виправити протягом 24 годин після бронювання.

В авіакомпанії Condor ціни на зміни імені залежить від класу польоту: якщо ви вибрали Light - ім'я, в якому були виявлені помилки змінити, взагалі, не вдасться, а якщо Flex - це буде коштувати € 50. Якщо ж помилка була помічена в авіаквитках Eurowings на ближні маршрути - її виправлення буде коштувати € 65, а якщо на дальні - € 120.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.