У якій країні іммігранти мають найбільше можливостей жити в достатку

15 Жовтень, 2017 - 22:24

Завдяки росту зарплат і низькому рівню безробіття спостерігається зростання фінансового благополуччя німців, які зібрали рекордно багато грошей. За даними Deutsche Bundesbank, у другому кварталі 2017 року накопичення приватних домогосподарств Німеччини зросли на 0,8% в порівнянні, з першим кварталом, і досягли рекордного рівня в € 5723 млрд, пише germania.one.

Сюди входять банківські вкладення, готівка, цінні папери і страховка, нерухомість не враховується.

На сьогоднішній день загальна сума банківських депозитів і готівки, які перебувають в користуванні німців, зросла до € 2248 млрд. У страхування і пенсійні фонди вони вклали понад € 18 млрд.

Загальна сума акцій, якими володіють жителі Німеччини, на кінець другого кварталу склала € 2157 млрд. Федеральний банк пояснює такий підхід тим, що приватні особи вважають за краще найбільш ліквідні або найменш ризиковані форми вкладень. До того ж німці користуються низькою процентною ставкою для отримання вигідних кредитів, особливо на будівництва житла.

За рахунок цього, платіжні зобов'язання приватних домогосподарств зросли на 1,1% до € 1695 млрд. А їх чисті фінансові активи в другому кварталі збільшилися на 0,7% - до € 4027 млрд.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:59
Ідея купити лотерейний квиток у неї виникла після того, як один із клієнтівзалишив їй щедрі чайові.
17:51
26-річний Марк Перес вчинив підпал на грунті ненависті.
17:23
Минулого тижня вартість нафти знизилася на 4%, пише Експрес-онлайн. Цей тренд спостерігаємо і надалі. За останню добу нафта марки Brent подешевшала ще на 1,73% – до $78,98, опустившись нижче від психологічної позначки 80 доларів за барель.
16:20
У Страсбурзі попередили: якщо Москва не відновить платежів до літа наступного року, то взагалі може опинитися за бортом організації.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.