Один зі штатів Америки стане дуже вигідним для студентів-іммігрантів: новий закон

15 Жовтень, 2017 - 11:22

Рішення, прийняте губернатором Каліфорнії, стало початком шляху до безкоштовної освіти в штаті. Згідно прес-релізу компанії Джеррі Брауна, в п'ятницю він підписав законопроект AB 19, що передбачає скасування плати за перший рік навчання в коледжах, пише usa.one.

Відповідна пропозиція була винесена членом законодавчих зборів Мігелем Сантьяго. На думку автора, здійснення його плану буде стимулювати до здобуття освіти тих молодих людей, які не змогли б собі його дозволити при інших обставинах.

Згідно із законопроектом AB 19, безкоштовним буде тільки перший курс - за інші ж доведеться платити. Однак перший крок вже дуже багато значить, вважає Сантьяго. "Громадський коледж змінив моє життя. Освіта дало мені вибір і можливості, відкрило двері.

Я знаю, що безкоштовний коледж змінить життя всіх каліфорнійців. Дати спільноті освіту означає, підвищити його можливості. Поза всяким сумнівом, я дуже задоволений!" , - відреагував Сантьяго на схвалення своєї пропозиції. Щоб новий закон вступив в силу, кошти на його реалізацію повинні бути закладені в бюджет на наступний рік. Однак Браун підписав пропозицію Сантьяго всупереч опозиції фінансової адміністрації.

Відомство виступає за те, щоб право на безкоштовну освіту отримували тільки абітурієнти з низьким рівнем доходу. Відзначимо, що останні вже зараз можуть претендувати на знижки при оплаті за навчання, але, як показує практика, рідко користуються своїм правом.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:59
Ідея купити лотерейний квиток у неї виникла після того, як один із клієнтівзалишив їй щедрі чайові.
17:51
26-річний Марк Перес вчинив підпал на грунті ненависті.
17:23
Минулого тижня вартість нафти знизилася на 4%, пише Експрес-онлайн. Цей тренд спостерігаємо і надалі. За останню добу нафта марки Brent подешевшала ще на 1,73% – до $78,98, опустившись нижче від психологічної позначки 80 доларів за барель.
16:20
У Страсбурзі попередили: якщо Москва не відновить платежів до літа наступного року, то взагалі може опинитися за бортом організації.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.