У США пропонують унікальну можливість працевлаштуватися

14 Жовтень, 2017 - 17:08

Шукаєте підробіток в Лос-Анджелесі? Вас чекають в  Target. Торгова компанія найме 8 тисяч осіб на тимчасову роботу в святковий сезон. Співбесіди з претендентами відбудуться в Місті ангелів і його передмістях 13-15 жовтня з 10:00 до 18:00, пише usa.one.

У числі актуальних вакансій фахівці служби постачання, касири, прибиральники, кухарі та комірники. Роботодавець пропонує кандидатам на тимчасові посади гідну зарплату, гнучкий графік, 20% відсоткова знижку на овочі та фрукти й 10-відсоткову - на весь асортимент торгової мережі.

Напередодні майбутнього святкового сезону  Target збирається найняти 100 тисяч співробітників по всій країні, з них 18 тисяч в Південній Каліфорнії - про це компанія повідомила місяць тому. Додаткові 4.5 тисячі робочих місць створять у розподільних центрах.

Активну підготовку до святкового сезону ведуть і інші роздрібні торгові мережі: зокрема, в Amazon планують найняти 120 тисяч тимчасових робочих, а в  Macy's - 80 тисяч. Згідно з попередніми прогнозами , традиційні продажу можуть підскочити на рекордні 4%, а в онлайн-сегменті - на всі 11%.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.