Популярну українську співачку обрали Послом доброї волі ООН

12 Жовтень, 2017 - 22:34

Переможниця Євробачення-2016 українська співачка Джамала стала Послом доброї волі Міжнародної організації з міграції (МОМ). Співачка долучиться до глобальної боротьби з торгівлею людьми. Про це повідомляє uapost.us з посиланням на Центр новин ООН.

У МОМ нагадали про те, що торгівля людьми та сучасні форми рабства є глобальними злочинами і стосуються всіх країн світу.

Відтак, Джамала візьме участь в інформаційній кампанії, присвяченій боротьбі із сучасними формами рабства. Співачка візьме участь у зйомках спеціального ролику, присвяченого цій проблемі.

Кліп з'явиться в ефірі українських телеканалів 18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

Відзначається, що щорічно в результаті торгівлі, насильницького вербування або застосування інших методів примусу мільйони людей потрапляють в тенета трудової експлуатації, з яких не можуть вибратися. Сотні тисяч людей працюють до знемоги  в майстернях із "потогінною системою", на полях, у шахтах чи використовуються в якості безправної домашньої прислуги.

Згідно з оцінками Міжнародної організації праці, кількість жертв примусової праці сьогодні становить майже 21 мільйон осіб.

Реклама

Читайте також:

тема

В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.
Останні кілька місяців Департамент поліції та прикордонники у співпраці з Податково-митним департаментом та Інспекцією з праці проводять рейди на будівництвах Естонії. І кожного

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.