У Канаді купити житло молоді буде майже нереально

12 Жовтень, 2017 - 21:25

Це один з основних висновків нового прогнозу від Scotiabank, який прогнозує зростання витрат на іпотеку в наступному році приблизно на 8% через підвищення ставок і посилення правил іпотеки, пише nashvancouver.

Це майже в три рази більше, ніж 2,5% збільшення доходів канадський сімей, яке прогнозує банк.

Дорожчі іпотечні кредити в поєднанні з меншим доходом для їх оплати є поганий комбінацією для нових покупців, тому нерухомість стане майже недоступною в наступному році.

Але більшість тих, хто вже придбав житло, можуть не хвилюватися - вони в значній мірі ізольовані від підвищення процентних ставок.

Близько третини всіх канадських сімей потрапляють в число останніх, і їх стандартний п'ятирічний іпотечний кредит з фіксованою ставкою повинен надати їм деякий захист зараз, коли Банк Канади вступив в цикл підвищення ставок.

На горизонті можуть з'явитися і більш погані новини для нових покупців.

«Подальші зміни правил, в тому числі більш жорсткі стрес-тести для незастрахованих іпотечних кредитів, як очікується, будуть оприлюднені в кінці цього року і будуть надавати додаткову перешкоду новим покупцям», - додав банк.

Scotiabank - не єдиний великий банк з такою точкою зору. У своєму недавньому звіті Rival Royal Bank повідомляв, що доступність житла знижувалася протягом восьми кварталів поспіль, і досягла найнижчого рівня з 1990 року по всій країні.

Після двох підвищень цього літа банк очікує ще чотири підвищення ставок до кінця наступного року, що підвищить центральну процентну ставку Канади на два відсотки - рівень, якого не було з фінансової кризи 2009 року.

Це надасть «значний вплив» на власників іпотечних кредитів, особливо на ринках, де споживачі взяли на себе дуже високий рівень заборгованості для покриття дорогого житла.

«Будуть порушені всі ринки, але максимально значним буде ефект на дорогих ринках - майже на сім процентних пунктів, якщо мова про Ванкувері», - сказали в банку.

«Дні наднизьких процентних ставок в Канаді закінчилися, - заявив Royal Bank. «Ці підвищення - тільки початок».

Але по всій країні картина не виглядає такою похмурою.

«Треба сказати, однак, що вкрай низька доступність житла в деяких частинах Онтаріо і Британській Колумбії спотворює загальну картину по всій Канаді. Поза цих двох провінцій тенденції доступності житла, як правило, більш стабільні », - запевняє Royal Bank.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

11:25
Європарламент готує резолюцію щодо ситуації в Азовському морі із закликом ввести обмеження проти РФ
10:50
Жінку збили на пішохідному переході
10:30
У США з-за сніжної бурі загинули троє людей
10:15
У Варшаві в понеділок ввечері відбувся вернісаж фотовиставки, де відомі поляки презентували старовинні національні костюми різних регіонів України
09:41
У разі поновлення санкцій проти делегації РФ у Парламентській асамблеї Ради Європи, вони не можуть бути позбавлені права голосу на виборах суддів ЄСПЛ, генсека РЄ та інших керівників організації
09:10
Уряд Великобританії напередодні відклав внесення угоди про Brexit для голосування в парламенті
08:55
Директор державного Польського телебачення Яцек Курський заявив, що у 2019 році приймати пісенний конкурс “Дитяче Євробачення” буде Польща
08:28
Колишні сенатори від Республіканської й Демократичної партій США написали відкритого листа із закликом до нинішнього складу Сенату захистити демократію в умовах ситуації, що розгорнулася країні, розслідування Мюллера й реакції президента
00:47
Жодна окрема країна і навіть таке об'єднання, як Європейський Союз, не можуть самотужки розв'язувати проблеми міграції, тому ЄС заснував трастовий фонд на 4 млрд євро для підтримки країн Африки.
00:36
Під час проведеної 10 грудня у французькому місті Ліоні масштабної спецоперації затримано 22 члени діючого у Франції і Бельгії організованого злочинного угруповання (ОЗУ), що складається з громадян Грузії, Вірменії та Азербайджану.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.