Мешканці цілого регіону Іспанії можуть втратити роботу

12 Жовтень, 2017 - 13:12

6 жовтня 2017 року уряд Іспанії прийняв закон, покликаний істотно полегшити компаніям процес переміщення операційної діяльності всередині Іспанії, пише immigrant.today.

Новий закон послаблює бюрократичні процедури, з якими стикаються керівництва компаній при прийнятті рішення про перенесення штаб-квартири компанії в інший регіон Іспанії. 

Після проведеного в Каталонії референдуму про вихід зі складу Іспанії багато компаній почали розглядати можливі шляхи виведення бізнесу за межі провінції. В силу наростаючого конфлікту між керівництвом Каталонії і урядом Іспанії і наростаючої загрози нестабільності в провінції, знаковим є рішення другого за величиною іспанського банку Banco Sabadel про переміщення свого головного офісу з Барселони в Аліканте. Також не виключає ймовірність свого відходу з Каталонії CaixaBank - третій за величиною банк Іспанії. 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.