Польща змінила порядок отримання Карти Поляка

11 Жовтень, 2017 - 17:35

Заявок на вироблення Карти поляка з кожним роком стає все більше. Вперше Карта поляка почала видаватись з 2008 року і на сьогодні більше ніж 60 000 українців скористались шансом і отримали її, пише vsetutpl.

Карта поляка надає ряд переваг та можливостей і тому кількість охочих її отримати зростає. У зв'язку з цим часто виникали ситуації, коли зареєструватися на співбесіду з консулом для отримання Карти поляка ставало доволі складно і додзвонитися в консульство практично не можливо. Тому було прийняте рішення про зміну правил реєстрації на співбесіду, аби значно спростити цей процес.

Нещодавно Генеральне консульство Республіки Польщі у Луцькуповідомило про запровадження нових правил реєстрації на співбесіду з консулом з метою отримання Карти поляка.

Як зареєструватися на співбесіду з консулом?

Зареєструватися на співбесіду з консулом можна виключно надіславши відповідного листа на адресу електронної пошти:

luck.kg.rejestracjakp@msz.gov.pl 

або через звичайну пошту за адресою:

Генеральне консульство РП у Луцьку

вул. Дубнівська 22б,

Луцьк

43010

Про дату та час призначеної співбесіди із консулом вас повідомлять по телефону (у випадку реєстрації через звичайну пошту) або надішлють відповідь на ваш e-mail (у випадку реєстрації в електронному форматі).

Порядок надходження заявок електронною та звичайною поштою визначає дату зустрічі з консулом.

Нові правила реєстрації на співбесіду на Карту поляка

Згідно з новими правилами, зареєструватися на співбесіду з консулом для отримання Карти поляка можна лише надіславши відповідного листа. Він обов'язково повинен містити:

  • ім'я та прізвище
  • адреса місця проживання заявника
  • контактний номер телефону
  • в електронному листі необхідно  зазначити тему повідомлення: ''Rejestracja w sprawie przyznania Karty Polaka''.

Важливо! Усі листи, що надсилаються на адресу консульства щодо Карти поляка, повинні бути написані польською мовою та містити подані вище дані. Генеральне консульство РП у Луцьку залишає за собою право не відповідати на листи, якщо вони написані іншими мовами або не містять необхідних персональних даних. 

Запити на поновлення Картки поляка після досягнення 18 років та видача дубліката Картки поляка можуть бути подані без попередньої реєстрації. Заявки будуть прийматися у вівторок з 10 до 12 год та в середу з 12 до 14год.

Які документи необхідно мати з собою на співбесіді з консулом для отримання Карти поляка?

Зверніть увагу, що для отримання Карти поляка вам обов’язково необхідно пройти співбесіду з консулом та отримати від нього дозвіл на її вироблення. Для цього вам необхідно мати з собою на співбесіді наступні документи:

  • заповнена анкета на отримання Карти поляка з фотографією 3.5×4.5 см;
  • оригінали та копії документів, що підтверджують ваше польське походження;
  • свідоцтво про народження та шлюб, що підтверджують польське походження та спорідненість;
  • оригінали та копії закордоного та українського паспортів.

Отже, нові правила реєстрації на співбесіду з консулом в Генеральному консульстві РП у Луцьку впроваджені з 10 жовтня. Можливо, такі ж правила згодом почнуть діяти і в інших консульствах РП на території України.

Нова система реєстрації почала діяти з 10 жовтня 2017 року.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

00:57
Природна пожежа в південній частині Каліфорнії знищила 616 будинків і господарських будівель, пошкоджені 183.
23:47
У кількох містах Саудівської Аравії і Туреччини усі охочі могли попрощатися з журналістом Джамалем Хашоггі, якого на початку жовтня вбили у будівлі консульства Саудівської Аравії у столиці Туреччини.
21:47
Нещодавно на півночі Сербії відкрили статую у вигляді сови, проте багатьом пам'ятник більше нагадує чоловічий статевий орган.
21:36
Сьогодні, 16 листопада, в парламенті Шрі-Ланки сталася масова бійка між депутатами.
20:57
У Шанхаї відкрили готельний комплекс Intercontinental Shanghai Wonderland, побудований на місці колишнього кар'єра на гірському хребті Шешана.
20:36
У Лондоні 15 листопада помер радянський і британський біолог Жорес Медведєв.
20:12
Чеські правоохоронні органи відкрили кримінальну справу стосовно сина прем'єр-міністра республіки Андрея Бабіша-молодшого, якого підозрюють в незаконному перетині українського кордону.
18:25
Один із ранніх фільмів Уолта Діснея був виявлений в особистій колекції 84-річного Ясуші Ватанабе.
17:59
Федеральна служба безпеки РФ намагалася отримати доступ до баз даних візового центру TLSсontact, що надає послуги з обробки заяв на візи в країни Шенгенської зони і Велику Британію.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.