У Німеччині різниця у зарплаті чоловіків та жінок вражає несправедливістю

11 Жовтень, 2017 - 15:17

Ті, хто після закінчення університету знаходять гарне місце роботи, мають і досить непогану зарплату, пише germania.one. Але, як з'ясовується, на її рівень впливає не тільки місце роботи, а й стать працівника!

Жінки на початку своєї кар'єри заробляють набагато менше, ніж їх колеги чоловічої статі. Такий висновок випливає з дослідження, проведеного компанією Trendence.

Молоді співробітники з вищою освітою, а також фахівці, у яких менше 10 років стажу, отримують в середньому близько € 60 300 на рік. Якщо ж розглядати тільки «жіночу» зарплату, то ця цифра виявляється помітно менше - € 53 400, а ось «чоловіча», навпаки, зростає до € 64 400.

При цьому на такі показники практично не впливає рівень завантаження: якщо чоловіки щотижня працюють в середньому 44,4 години, то і жінки практично стільки ж - 43,4 години. Зарплата молодих фахівців розрізняється не тільки залежно від їх статі, але і від області, в якій вони зайняті. Найбільший середньорічний дохід у працівників автоіндустрії - € 66 700, за ними слідують співробітники банківської сфери, які щорічно отримують близько € 66 400. Найменша різниця між зарплатами помітно при зайнятості в громадському секторі - там чоловіки заробляють приблизно на 6,5% більше жінок.

Також не дуже велика різниця в галузі туризму і логістики - чоловіки отримують в середньому на 6,9% більше. А ось в IT-сфері та галузі телекомунікацій вона значніше: зарплата жінок менше на 22,4%. А в торгівлі і зовсім становить 27,7%. Дослідження проводилося з травня по липень 2017, в ньому брало участь 18 000 людей з вищою освітою.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.