Китаєць влаштував бізнес на продажі українських дівчат

11 Жовтень, 2017 - 14:10

Кілька років тому китаєць Мей Айси прославився на своїй батьківщині, завдяки фотографіям з українською дружиною. Знімки стали вірусними в інтернеті, що наштовхнуло його на бізнес-ідею, пише forumdaily.

Тепер він допомагає своїм співвітчизникам знайти другу половинку в Україні.

Мей Айси виріс в сім'ї робітників в Ченде. Після закінчення школи він вирішив продовжити вчитися в Україні через низьку вартості навчання. Під час гри в настільний теніс він познайомився з української старшокласником Дашею. Йому на той момент було 28 років, а їй - 16. Вони одружилися, і Мей відкрив власний бізнес.

Завдяки фотографіям з красунею-дружиною Мей прославився в рідній країні, за його словами, до нього почали звертатися чоловіки з проханням допомогти їм знайти гарну українську дружину.

Це надихнуло Мея на запуск клубу знайомств Culove , який зводить успішних китайських чоловіків і привабливих українок.

Дівчат для клубу шукає старша сестра дружини Мея Алена. Вона виходить на вулицю і пропонує перспективним кандидатам зустрітися з «незвичайними китайськими чоловіками».

Щоб підготувати українок до можливої життя в Китаї, агентство навчає дівчат мови та культури. Щороку Culoveпроводить кілька заходів, де десятки українок знайомляться з китайцями. Вечірка починається з того, що дівчата один за одним спускаються сходами. Потім учасники проводять час за бесідою і танцями.

Згідно сайту клубу, вечірка з 30 українками в Харкові обійдеться холостяку в 10 тисяч доларів. Постійне членство в клубі, що включає в себе 8 побачень, коштує близько 15 тисяч доларів. А за 45 тисяч доларів клуб зобов'язується знайти клієнта дівчину, яка повністю відповідає всім його вимогам.

Деякі звинувачують Мея в звичайному сутенерстві, але він спростовує це твердження. Мей каже, що в порівнянні зі звичайними китайськими службами знайомств його клуб приділяє більше уваги любові, ніж грошей. Він сподівається, що в найближчі роки його бізнес стане міжнародним, і він відкриє філії в Росії і Білорусі.

Фото: forumdaily

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.