Чому український бар визнали найкращим у світі (ФОТО)

10 Жовтень, 2017 - 17:48

Бар в Антарктиді відкрили британці, але зараз він належить Україні. У закладі на сім місць можна замовити пиво, горілку чи вино, це буде коштувати $3. Автори рейтингу назвали "Фарадей" найбільш віддаленим і екстремальним баром у світі, пише gazeta.ua.

Фото: atlasobscura.com

"Якщо ви хочете податися в найвіддаленіший бар в світі, нехай це буде крихітний бар Фарадей на дослідницькій станції Вернадський на Антарктичному півострові. Побудований британцями і тепер власність Україні, він має всього сім посадочних місць, де ви можете насолоджуватися шотами з домашньої дистильованої горілки, вином і пивом вартістю близько 3 доларів", - описують автори бар Фарадей.

Фото: atlasobscura.com

Станцію "Фарадей", перейменовану в "Академік Вернадський", британська антарктична служба передала Україні в 1996 році за один фунт стерлінгів, так як вартість її демонтажу була занадто велика. На станції діє "сухий закон", хоча полярники роблять свою горілку. З найчистішої льодовикової води вони женуть "Вернадовку", яку вживають по вихідних самі і пригощають туристів.

Фото: atlasobscura.com

Фото: TripAdvisor

Одночасно на станції можуть працювати 24 фахівця, а зимувати 12 осіб. Основні дослідження - геофізичні та біологічні. Умови, в яких доводиться працювати українським дослідникам, для Антарктиди дуже комфортні. Влітку, яка за часом збігається з нашою зимою, повітря в районі "Академіка Вернадського" може прогрітися до - 2 +3 градусів. А взимку температура не опускається нижче -40.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.