У Німеччині можуть звільнити за ... відвідування туалету

10 Жовтень, 2017 - 11:57

Як показує практика, відвідування туалету на роботі не завжди обумовлено природною необхідністю співробітника. Часто причинами стають особисті телефонні розмови або ж просто бажання працівника зробити позачергову паузу. Але варто пам'ятати, що за такі паузи можна навіть втратити роботу, пише germania.one.

За фактом відвідування WC не є паузою в роботі, і тому, відвідуючи туалет, працівник не перестає заробляти гроші. Виходячи з цього, керівник може пред'являти претензії працівникові щодо частоти і тривалості таких пауз, але заборонити їх він не може.

Згідно із законом також немає обмежень щодо частоти відвідування туалету. В середньому за день працівник може проводити до 30 хвилин свого робочого часу в туалеті. Але, зловживання такою можливістю може привести до попередження в перший раз, а в разі повторення прецеденту - до звільнення.

Варто також відзначити, що туалет є приватною зоною працівника і роботодавець не несе відповідальності за його безпеку. Винятком можуть бути випадки, які сталися з вини роботодавця. Наприклад, не відремонтовані сантехніка. У таких випадках роботодавець за законом зобов'язаний виплатити працівникові компенсацію.

 

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.