У Нідерландах прийняли антитуристичний закон

9 Жовтень, 2017 - 22:20

В Амстердамі прийняли нову міру щодо захисту міста від масового туризму - тут ввели заборону на відкриття в центрі столиці нових сувенірних магазинів, закусочних, точок з продажу квитків для туристів і оренди велосипедів, пише 34travel.me.

Як повідомляє The Telegraph , таке рішення було прийнято адміністрацією Амстердама через величезної кількості скарг від місцевих жителів. За їхніми словами, місто почало перетворюватися практично в «Діснейленд».

Зараз в центрі Амстердама працюють близько 280 туристичних торгових точок. За словами віце-мера Кайси Оллонгрен, їх нагромадження погіршує якість життя городян. «Не дозволяючи відкривати нові туристичні магазини, ми зробимо так, що центр міста залишиться привабливим і приємним для перебування як амстердамців, так і наших гостей», - заявила вона.

Оллонгрен підкреслила, що в місті раді відвідувачам, але влада не хоче, щоб масовий туризм повністю захлеснув вулиці і райони. За її словами, Амстердам - ​​це перш за все місто, а не музей під відкритим небом.

Реклама

Читайте також:

тема

В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.
Останні кілька місяців Департамент поліції та прикордонники у співпраці з Податково-митним департаментом та Інспекцією з праці проводять рейди на будівництвах Естонії. І кожного

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.