У Німеччині здорожчає один із найпопулярніших продуктів

9 Жовтень, 2017 - 18:51

Наступного року провідні пивовари Німеччини планують підняти ціни на свою продукцію. Але наскільки дорогим стане пиво, вони поки замовчують. За попередньою інформацією, ціни будуть піднімати після новорічних свят, пише germania.one.

Таке рішення вони пояснюють тим, що не хочуть засмучувати покупців напередодні свят. Кромбахер (Krombacher) - один з провідних виробників пива в Німеччині, раніше переносила дату подорожчання своєї продукції, тепер називає точне число: «Підняти ціни ми плануємо з першого березня 2018 року».

Ще один лідер пивного ринку Німеччини Oetker-Tochter Radeberger Gruppe має схожі плани: з першого лютого компанія підніме ціни на частину асортименту пляшкового пива і на п'ятилітрові барила, а пізніше і на імпортні марки - Guinness і Kilkenny. Компанія Bitburger Braugruppe в наступному році також має намір підняти ціни на деякі позиції свого пивного асортименту.

 

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.