У Німеччині здорожчає один із найпопулярніших продуктів

9 Жовтень, 2017 - 18:51

Наступного року провідні пивовари Німеччини планують підняти ціни на свою продукцію. Але наскільки дорогим стане пиво, вони поки замовчують. За попередньою інформацією, ціни будуть піднімати після новорічних свят, пише germania.one.

Таке рішення вони пояснюють тим, що не хочуть засмучувати покупців напередодні свят. Кромбахер (Krombacher) - один з провідних виробників пива в Німеччині, раніше переносила дату подорожчання своєї продукції, тепер називає точне число: «Підняти ціни ми плануємо з першого березня 2018 року».

Ще один лідер пивного ринку Німеччини Oetker-Tochter Radeberger Gruppe має схожі плани: з першого лютого компанія підніме ціни на частину асортименту пляшкового пива і на п'ятилітрові барила, а пізніше і на імпортні марки - Guinness і Kilkenny. Компанія Bitburger Braugruppe в наступному році також має намір підняти ціни на деякі позиції свого пивного асортименту.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.