Українку обрали депутатом у країні ЄС

9 Жовтень, 2017 - 15:26

На муніципальних виборах у Португалії депутатом Асамблеї Лісабона стала донька українки і португальця Аліна Холл де Бейвінк. Найбільше голосів виборці віддали представникам Партії соціалістів, повідомляє "Голос України". 

Аліна Холл — доцент Автономного університету Лісабона, викладач історії мистецтва, має друковані роботи в області дослідження історії театральної архітектури і сценографії вісімнадцятого століття. 

Українська громада шанує її за те, що пані Аліна переклала на португальську «Заповіт» Тараса Шевченка. «Коли Аліна читає Шевченка, в її очах з’являються сльози, — розповідає член української громади у Лісабоні Тамара Морошан. — Мати, пані Людмила, з дитинства виховала доньку в любові до всього українського. Бачили б ви, як Аліна прекрасно танцює гопак! Бере участь у заходах, що проводять українці. Неспроста її привітали з обранням у депутати посол України в Португалії Інна Огнівець та українська громада, зокрема товариство «Український дім».

Це вже друга перемога Аліни Холл на виборах до столичної ради. Будучи депутатом у 2012 році, вона сприяла у вирішенні питання про виділення земельної ділянки під будівництво пам’ятника Тарасу Шевченку в столиці Португалії. Нині там встановлено пам’ятний знак з портретом поета.

Ще один штрих до виборчої кампанії. У боротьбі за голоси виборців окремі кандидати в депутати, схоже, запозичили «досвід» українців. Член української громади у місті Брага, що на півночі країни, поширила в соціальній мережі фотографію одного з кандидатів, що наклеєна на... «палці» ковбаси. Жінка стверджує, що таку «агітку» виявила у поштовому ящику. 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.