США дає нові можливості для трудової імміграції

4 Жовтень, 2017 - 16:27

Служба громадянства та імміграції США (USCIS) відновила преміум-обробку для всіх заяв на продовження візи H-1B. Преміум-обробка тепер доступна для всіх типів заявок H-1B, пише forumdaily.

Візи H-1B надаються кваліфікованим працівникам широкого спектру спеціальностей, включаючи інформаційні технології, інженерію і математику. Коли заявник звертається до преміум-обробці, USCIS гарантує час обробки в 15 календарних днів. Якщо цей час не буде дотримано, агентство поверне оплату послуг по обробці платежів заявнику і продовжить прискорену обробку заявки.

USCIS раніше оголосила, що 26 червня USCIS відновила преміум-обробку заяв на візу H-1B для висококваліфікованих лікарів, які навчаються за програмою Conrad 30 waiver або беруть участь в програмах інших зацікавлених державних установ.

Для отримання додаткової інформації про візову програмі H-1B, відвідайте веб-сайт Buy American, Hire American: Putting American Workers First.

На цій сторінці представлені дані та інформація про практику найму по візі H-1B для іноземних працівників.

Нагадаємо, 3 квітня служба громадянства і міграції США призупинила преміум-обробку заяв на візу H-1B . У відомстві зазначали, що тимчасове припинення допоможе скоротити загальний час обробки для візи H-1B. Імміграційна служба зможе обробити заяви, які значний час перебувають на розгляді і які служба не може затвердити через великий обсяг заяв за останні кілька років.

Віза типу H-1B дає право в'їжджати і працювати в США. Ці візи видаються кваліфікованим працівникам, які мають, щонайменше, статус бакалавра і від 12 років досвіду роботи. Вони також видаються за принципом лотереї: в 2016 році на 85 тисяч доступних віз претендували 236 тисяч чоловік.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.