Імміграційні закони Штатів можуть змінитися. Трамп готовий на поступки

2 Жовтень, 2017 - 17:41

Білий дім запропонує Конгресу затвердити список запропонованих республіканцями змін в імміграційній політиці в рамках угоди щодо захисту від депортації сотень тисяч іммігрантів, які незаконно привезених в країну дітьми, прозваних «мрійниками», які раніше перебували в США під захистом програми DACA ( Deferred Action for Childhood Arrivals ) , яку нещодавно скасував президент Дональд Трамп.

Йдеться про дюжині пропозицій, згрупованих за трьома широкими напрямками: безпека кордонів, внутрішній контроль та імміграція на основі заслуг, пише forumdaily.

Ці пропозиції суперечать попередньої згоди, якого Трамп досяг з лідером меншості Сенату Чаком Шумером і лідером меншості Палати представників Ненсі Пелосі на вечері в Білому домі 13 вересня.

Про це розповів член Конгресу від Демократичної партії, який побажав залишитися неназваним.

«Насправді, обидві партії встали в опозицію до багатьох з цих пропозицій», - сказав він.

Список пропозицій був розроблений Стівеном Міллером, старшим політичним радником Трампа, який доклав руку до деяких з найбільш суперечливих рішень президента, включаючи імміграційний заборона і відмова від прийому біженців.

«Сам президент сказав, що він не хоче« видворяти хороших, утворених і досвідчених молодих людей з країни », але хоче, щоб новий закон про захист" мрійників "поєднувався з підвищенням безпеки кордонів США. Але план Стівена Міллера, який передбачає 50% скорочення легальної імміграції, повністю підриває шанси президента на будь-яку угоду », - сказав політик, який тісно співпрацює з республіканцями Конгресу.

План Міллера містить кілька пропозицій, вже внесених в окремі законопроекти - усунення захисту нелегально переправляються в США дітей без супроводу; обмеження права на притулок і надання захисту дітям з інших країн, які були кинуті або піддавалися насильству; підвищення плати за візи; скорочення легальної імміграції шляхом відбору людей з певними навичками; найм тисяч нових співробітників імміграційної служби, прокурорів і суддів; впровадження E-verify - онлайн-системи, яка дозволяє підприємствам перевіряти імміграційний статус претендентів їхніх послуг або роботи у них.

Документ став результатом місяці внутрішніх дискусій в Білому домі, в ході яких деякі з помічників Трампа підштовхували його до відновлення захисту «мрійників» і радили використовувати це питання як козир для здійснення більш значного правочину щодо імміграційного законодавства.

Прес-секретар Білого дому Сара Хакабі Сандерс заявила журналістам, що адміністрація планує опублікувати список імміграційних пропозицій в «найближчими днями», не назвавши при цьому конкретну дату.

Програму по захисту близько 800 тисяч нелегальних іммігрантів, які були ввезені в США дітьми ( «мрійників») самостійно не зможе прийняти жодна партія Конгресу, для цього знадобляться голоси представників обох політичних сил.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:15
В Румунії чоловік знайшов у купленій на сайті вживаній шафі 95 тисяч євро і негайно повернув гроші власнику
13:00
У Кремлі запропонували називати обмежувальні заходи Заходу проти Росії не санкціями, а рестрикціями
12:30
Більше семи тисяч знищених будинків, сотні квадратних кілометрів випаленої території, понад чотири десятки людських життів. Такі результати природної пожежі у США. І вона ще триває.
11:25
Міністр оборони Норвегії Франк Бакке-Єнсен заявив, що Росія, можливо, стоїть за втручанням в роботу системи навігації GPS під час недавніх військових навчань НАТО Trident Juncture
10:25
В Ірані в рамках боротьби з економічною злочинністю стратили двох людей за економічні правопорушення
09:55
Унаслідок заворушень у колонії в Таджикистані, яке сталося 7 листопада, загинули щонайменше 50 в'язнів
09:24
США готові до протистояння у "холодній війні" з Китаєм, якщо він не змінить своєї політики в економічній, військовій та зовнішньополітичній сферах
08:49
Природна пожежа,що вирує в американському окрузі Бьютт на півночі Каліфорнії, є не тільки найбільшою за кількістю жертв, а й найбільш руйнівною в історії цього штату
07:24
У місті Джокьякарта (Індонезія) перекинулися кілька кабінок колеса огляду.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.