Доступне житло в Нью-Йорці: для мешканців США відкрили нові можливості

2 Жовтень, 2017 - 13:03

У наш час ціни на житло у США дуже вже кусаються, й лише житлові лотереї допомагають отримати можливість орендувати достойну квартиру в непоганому районі за нормальну ціну. Проблема полягає в тому, що шанс цей доволі примарний, і поталанити може незначній кількості осіб. Проте він все ж таки існує, й вже це дарує надію, пише СВІТUA з посиланням на usa.one.

Цього разу лотерею відкрили у багатоквартирному комплексі на 605 West 42nd Street, Нью-Йорк. Це одна з найбільших житлових будівель у місті. Хмарочос, який здіймається на 71 поверх, було здано в експлуатацію 2015 року. Тут є усе, що можна бажати від житлової будівлі, й навіть більше. До прикладу, тут є зелена зона, фітнес-центр та басейн для плавання.

Міська влада почала приймати заяви на участь у лотереї в п'ятницю. Мешканці Нью-Йорка, які заробляють 40 відсотків середнього доходу у районі, можуть спробувати своє щастя й отримати шанс орендувати одну з 32 квартир-студій за 613 доларів на місяць. Річний дохід кандидатів, які претендують на студії, має варіюватися в межах 22 903-26 720 доларів.

Також в лотереї беруть участь 64 квартири на одну спальню (орендувати можуть особи, які заробляють 24 549-30 560 доларів на рік) та 11 квартир на дві спальні (для заявників із річним прибутком 29 452-38 160 доларів).

Фото: usa.one.

Окрім того, містяни, які заробляють 120 відсотків від середнього прибутку в районі, можуть позмагатися за 59 доступних квартир вартістю від 1 948 доларів на місяць за студію до 2 520 доларів на місяць за квартиру з двома спальнями (річний дохід кандидатів має варіюватися в межах 68 675-114 480 доларів).

Мешканці Нью-Йорка, які відповідають усім вимогам, можуть подати заяву на участь в лотереї до 1 грудня 2017 року.

Мешканцям Manhattan Community Board 4буде надаватися перевага у 50 відсотках випадків.

Більш детальна інформація про те, як подави заяву, доступна за посиланням.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.