В заможній європейській країні пенсіонери змушені підробляти

30 Вересень, 2017 - 19:59

Німецьким пенсіонерам не вистачає тих грошей, які вони отримують в якості пенсії, тому багато хто з них змушений виходити на роботу, пише СВІТUA з посиланням на germania.one.

За даними, які нещодавно оприлюднив Федеральний департамент статистики, 2016 року кожен сьомий пенсіонер у Саксонії був працевлаштований. У віковій групі 65-69-річних 13,5 відсотків пенсіонерів є працевлаштованими.

В порівнянні з даними 2007 року, кількість осіб, які працюють на пенсії, зросла втричі: з 243 тисяч пенсіонерів 33 тисячі працює.

Кількість чоловіків з цієї вікової категорії, які працюють, у рази перевищує кількість працевлаштованих жінок. ДЛя 30 відсотків цих чоловіків дохід від роботи є головним джерелом доходу, що свідчить про те, що пенсіоннні виплати далеко не завжди можуть покривати усі витрати пенсіонерів.

Реклама

Читайте також:

тема

Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал
Аліна Процик - відома особа як серед українців, які живуть у Данії, так і серед самих данців, і не в останню чергу, – місцевих журналістів.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.