Вакансія мрії: у Великій Британії шукають дегустатора пива

30 Вересень, 2017 - 18:39

Вакансія мрії пивних гурманів з'явилась на LinkedIn. Британська броварня шукає дегустатора для роботи по п'ятницях, повідомляє СВІТUA з посиланням на theuk.one.

Лондонська броварня має намір знайти справжнього поціновувача пива, якому платитимуть за те, що він куштував нові види пива й висловлював власну думку. Звісно ж, характеристики "смачно" чи "не смачно" буде недостатньо. Компанія потребує спеціаліста або ж ентузіаста, який буде знати про напій справді багато.

Той, хто отримає роботу, має куштувати пиво три години зранку щоп'ятниці у броварні, розташованій у Гринвічі. Потім треба буде обговорити випите з виробиками й дати розгорнуту оцінку.

Золотих гір, звісно ж, не пропонують, адже працювати доведеться лише три години на тиждень. Проте як джерело додаткового прибутку - це чудовий варіант.

Найприємніше - за випите платити не доведеться.

Якщо ви маєте бажання подати заяву, то вам усього лише потрібно надіслати повідомлення з 30 слів до компанії. Необхідно пояснити, чому саме ви є ідеальним кандидатом. Світлини та відео будуть додатковим плюсом до вашої заяви.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.