Канада прийняла нову імміграційну програму. Тепер виїжджати на роботу буде простіше

28 Вересень, 2017 - 14:34

Тепер потік Global Talent Stream доступний роботодавцям Квебека, дозволяючи їм наймати кваліфікованих працівників з-за кордону з двотижневим строком обробки документів, пише vancouverok.

Потік Global Talent Stream, відкритий в червні, є частиною канадської стратегії із залучення професіоналів з-за кордону, метою якої є забезпечення економічного зростання країни. Крім того, потік являє собою частину урядової програми Temporary Foreign Worker Program.

Дозвіл на навчання для дітей, а також документи для родичів і подружжя найманих фахівців також будуть готуватися протягом двох тижнів.

Тепер роботодавці з Квебека можуть користуватися перевагами програми Global Talent Stream і за спрощеною процедурою наймати фахівців з-за кордону, щоб заповнити вакансії за професіями, на які існує високий попит. Роботодавці по всій провінції позитивно сприйняли цю новину, особливо підприємці Монреаля, де технологічні компанії постійно потребують експертів, як з Канади, так і з-за кордону.

Потік Global Talent Stream передбачає пріоритетне розгляд заяв, гнучкі умови найму і прискорену видачу дозволів на роботу для іноземних фахівців, щоб підприємства могли найняти необхідну кількість експертів якомога швидше. Це допоможе компаніям Квебека, так і фірмам у всій Канаді, швидко заповнити нестачу кваліфікованих кадрів, щоб розробити інновації та підвищити свою конкурентоспроможність. У свою чергу, компанії вкладатимуть гроші в економіку Канади, організовуючи тренінги для підвищення кваліфікації і розвиваючи робочу силу.

Щоб взяти участь в програмі, компанії Квебека можуть звернутися до однієї з трьох організацій, заснованих Міністерством імміграції, різноманітності та інтеграції: Investissement Québec, Montréal International або Québec International.

За словами федерального уряду, вони є експертами в області підприємництва і ведення бізнесу в Квебеку і вже співпрацюють з місцевими компаніями в справі пошуку талановитих працівників.

В якості альтернативи, роботодавці можуть подати заяву та отримати місце в списку Global Talent Occupations List. Він був розроблений спільно з усіма провінціями і територіями, включаючи Квебек.

Професії, затребувані в рамках Global Talent Stream в Квебеку:

  • Комп'ютерні інженери (крім розробників програмного забезпечення і дизайнерів)
  • Аналітики та консультанти інформаційних систем
  • Аналітики баз даних і адміністратори даних
  • Інженери і розробники програмного забезпечення
  • Комп'ютерні програмісти і розробники інтерактивних медіа
  • Веб-дизайнери і розробники
  • Електротехнічні технологи і техніки
  • Техніки тестування інформаційних систем
  • Продюсери, режисери, хореографи і т.д.
  • Цифрові медіа та дизайн (посади, що вимагають як мінімум п'ятирічного досвіду роботи в галузі і конкретних навичок)

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.