В одній із найуспішніших країн світу масово звільняються лікарі

28 Вересень, 2017 - 18:53

Після проведення референдуму про Brexit Британія зіткнулася з масовим звільненням лікарів, медсестер і допоміжного медперсоналу із ЄС, пише immigrant.today.

Згідно з даними агентства NHS Digital, яке збирає інформацію про британську медичну службу, виявилося, що за 1 рік після голосування в червні 2016 року про вихід Великобританії з Євросоюзу, з Національної системи охорони здоров'я звільнилися 9 832 медичних працівників з ЄС. Це на 22% більше, ніж в попередньому році, і на 42% вище, ніж за два роки до цього.

 Серед громадян ЄС, які покинули Національну систему охорони здоров'я (NHS) в період з червня 2016 року по червень 2017 року, було 3 885 медсестер і 1 794 лікарів. Це перший випадок, коли були виявлені кількісні дані про аномальний вплив Brexit на NHS, яка з усіх сил намагається утримати медсестер і лікарів.

Британська медична асоціація, що представляє 170 000 лікарів заявила, що результати агентства збігаються з її власні дослідженнями, в ході яких з'ясувалося, що 4 з 10 лікарів ЄС розглядають можливість звільнення, а ще 25% не до кінця впевнені в тому, що їм робити після Brexit. У 2017 році, згідно з новими офіційними даними, в NHS найсильніший криза набору персоналу.

Зокрема, близько 40 000 сестринських посад є вакантними. Лідер ліберального демократа Вінс Кейбл закликав Терезу Мей вжити термінових заходів, щоб зупинити подальший результат медпрацівників з NHS. «Тереза Мей повинна зробити сміливу пропозицію ЄС про те, щоб провести переговори про права громадян та прийти до швидкої угоди. Ми втрачаємо тисячі високоякісних медсестер і лікарів з NHS, почасти через безсердечний підхід уряду до переговорів Brexit », - сказав Кейбл. 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:10
У Франції в суботу, 19 січня, під час акції «жовтих жилетів» заарештували близько 300 осіб
17:50
Щонайменше восьмеро миротворців загинули, ще кілька зазнали поранень в результаті атаки на табір миротворців у місті Агуельхок на півночі Малі
15:22
У Москві відбулися акції проти можливої передачі Японії частини Курильських островів
07:50
Предстоятель РПЦ отримав звання почесного професора Російської академії наук (РАН).
07:10
У Середземному морі затонув гумовий човен, через що, можливо, загинули 117 мігрантів.
00:42
Кількість громадян, які померли від сезонного грипу в сусідній країні, досягла 19.
00:32
Десятикласник однієї з турецьких провінцій зламав національну освітню систему, щоб виправити свої оцінки на кращі.
00:22
Причини аварії, в якій загинув Василь Пукман, невідомі.
23:54
Довжина тунелю становитиме 18 кілометрів.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.