В одній із найбагатших країн світу почали продавати чисте повітря

25 Вересень, 2017 - 18:19

У Швейцарії почали продавати за кордон гірське повітря в спеціальних аерозолях.Компанія Swiss Alpine Air пропонує таким чином забезпечити чистим повітрям найбільш забруднені міста світу, пише 34travel.me.

«Щороку туристи приїжджають в Альпи, щоб насолодитися бадьорять краєвидами та вдихнути чисте гірське повітря. Ми вже експортуємо швейцарську воду з гірських джерел, шоколад і сир. Так чому б не експортувати чисте повітря? Це кращий повітря в світі », - розповідають творці проекту.

Чистий альпійське повітря продається на сайті в форматі аерозолю у флаконах по сім літрів. Такого флакона повинно вистачити на 120 вдихів. Можна купити один аерозоль приблизно за € 18, а також набори з трьох або шести пляшок зі знижкою.

За задумом виробників, альпійське повітря допоможе жителям найбільш забруднених міст світу вдихнути ковток чистого кисню. До аерозолю також додається спеціальна маска для дихання. Компанія активно шукає інвесторів для просування своєї ідеї.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.