В одній із найбагатших країн світу почали продавати чисте повітря

25 Вересень, 2017 - 18:19

У Швейцарії почали продавати за кордон гірське повітря в спеціальних аерозолях.Компанія Swiss Alpine Air пропонує таким чином забезпечити чистим повітрям найбільш забруднені міста світу, пише 34travel.me.

«Щороку туристи приїжджають в Альпи, щоб насолодитися бадьорять краєвидами та вдихнути чисте гірське повітря. Ми вже експортуємо швейцарську воду з гірських джерел, шоколад і сир. Так чому б не експортувати чисте повітря? Це кращий повітря в світі », - розповідають творці проекту.

Чистий альпійське повітря продається на сайті в форматі аерозолю у флаконах по сім літрів. Такого флакона повинно вистачити на 120 вдихів. Можна купити один аерозоль приблизно за € 18, а також набори з трьох або шести пляшок зі знижкою.

За задумом виробників, альпійське повітря допоможе жителям найбільш забруднених міст світу вдихнути ковток чистого кисню. До аерозолю також додається спеціальна маска для дихання. Компанія активно шукає інвесторів для просування своєї ідеї.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.