Кінець доступній медицині. Трамп впроваджує абсурдний закон

23 Вересень, 2017 - 22:09

Через тиждень в Сенаті буде вирішуватися доля чергового республіканського законопроекту про охорону здоров'я, запропонованого в якості заміни Obamacare. Голосування по біллю Гремма-Кесиді розглянуть 30 вересня, пише usa.one.

Документ, представлений як альтернатива забракованій раніше  Better Care Reconciliation Act, до цих пір залишається загадкою для більшості американців. У той же час він не обіцяє нічого хорошого для американської системи медичного страхування.

Законопроект перекладає відповідальність за реформу охорони здоров'я на владу окремих штатів.

Не зумівши визначитися з роллю, яку федеральний уряд повинен грати в забезпеченні медичних послуг для представників середнього класу і бідних американців, автори білля надали це регіональній владі. Згідно їх пропозицією, керівництво штатів має право самостійно вирішувати, зберегти або скасувати закон про доступне медичне страхування.

Законопроект не допоможе стабілізувати страхові ринки в короткостроковій перспективі

Білль Гремма-Кессіді передбачає збереження програми Obamacare, але ніяк цьому не сприяє. Скасовуючи обов'язкове медичне страхування, він не надає коштів, які спонукали б здорових людей купувати поліси. Результатом може стати стрімке зростання вартості страхових внесків.

Законопроект скорочує фінансування для штатів, що зберегли Obamacare і підвищує для тих, котрі  відмовилися від програми

Починаючи з 2020, року державні кошти між штатами буде розподілено абсурдним чином. Штатам, що зберіг програму медичної допомоги нужденним, різко скоротять гранти на покриття відповідних витрат. В результаті фінансування для штатів з демократичною більшістю буде скорочено на користь штатів з республіканською більшістю.

Законопроект позбавляє захисту людей з хронічними захворюваннями

Запропонований білль знімає обмеження, що не дозволяло страховим компаніям стягувати більшу вартість з людей, які страждають хронічними хворобами. До того ж, він дозволяє штатам позбавити страхові компанії від зобов'язання надавати пільги для незахищених категорій населення.

Законопроект може знищити систему страхування до 2017 року

Згідно біллю, в 2017 році закінчується термін безоплатного фінансування для всіх штатів. У кращому випадку його продовжать, однак запропонований закон до цього не зобов'язує. Таким чином, документ ставить знак питання на державну систему страхування. Відзначимо, що сенатор-республіканець Джон Маккей вже висловився проти білля Гремма-Кесседі, відмовившись за нього голосувати. З огляду на той факт, що Сенат складається з 52 республіканців і 48 демократів (які одноголосно виступають проти пропозиції), остаточне рішення буде залежати буквально від пари голосів.

 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.