Відмовити в імміграції можуть навіть через хвороби. Які?

23 Вересень, 2017 - 17:02

Заявник (якщо є сім'я, то і дружина, і діти) повинні пройти медкомісію і підтвердити стан свого здоров'я, пише nashvancouver.

Якщо говорити в загальному, то медогляд включає в себе стандартний фізичний огляд, аналіз крові і сечі, рентген, також вивчення старих записів вашої медичної карти і дослідження психологічного стану заявника.

Є дві причини, за якими заявнику можуть відмовити у візі в Канаду після медогляду:

1) Якщо ваша хвороба становить небезпеку для оточуючих людей (наприклад, ВІЛ, гепатит С)

2) Якщо ваша хвороба зажадають лікування в Канаді з тривалою госпіталізацією або дорогими операціями. Зараз в Канаді уряд в середньому виділяє на лікування людини близько $ 6500 / рік. Якщо ваш стан здоров'я потребує великих витрат від держави, то, на жаль, вас чекає відмова у візі.

За другим пунктом існує один варіант, але він підійде тільки забезпеченим заявникам. Якщо у вас є достатня кількість грошей, яке дозволить вам самостійно оплачувати ваше лікування в Канаді і ви зможете довести це документами, то з великою часткою ймовірності вам дадуть візу.

Пам'ятайте: кожна імміграційна заявка особлива! Хвороби і ситуації відрізняються, і завжди є ймовірність отримати візу. Для того, щоб максимально збільшити свої шанси і дізнатися всі можливі варіанти, вам краще звернутися до фахівців з імміграційних питань.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.