Німецька пенсіонерка заплатить величезний штраф за підібрану порожню пляшку

23 Вересень, 2017 - 11:38

Пенсіонерка Ганна Лееб (Anna Leeb) з Мюнхена отримує тільки невелику пенсію, яку навряд чи вистачає, щоб вижити. Кілька років 76-річна Ганна в якості додаткового заробітку збирала на центральному вокзалі Мюнхена порожні пляшки, пише germania.onе.

Як повідомляє жінка, співробітники залізниці часто підтримували її , повідомляли, коли в поїздах можна було забирати пляшки. Але два роки тому, коли керівництво змінилося, охорона застала Ганну за збиранням пляшок, після чого заборонила їй наближатися до вокзалу.

Нещодавно вийшовши з лікарні, Анна, у якої були проблеми з ногами, вирішила скоротити шлях і пройти зі своїми спеціальними ходунками, які допомагали жінці пересуватися, через вокзал. При цьому вона запримітила порожню пляшку і підняла її .

В цьому і полягала помилка Анни, адже пенсіонерку помітили якраз ті два охоронця, що два роки тому виписали їй заборона. Вони силоміць вивели жінку з території вокзалу і змусили викинути знайдену пляшку. Тепер Ганні доведеться заплатити штраф у розмірі € 2 000 за порушення заборони.

Що ж думають з цього приводу охоронці вокзалу?

«Ми розуміємо, що ті, хто забирають щось з контейнерів для сміття, виймаючи, наприклад, пляшки, також кидають на підлогу інші відходи. А чистота приміщення дуже важлива як для нас, так і для наших клієнтів. Але тепер співробітникам вокзалу нічого турбується, адже Анна тепер не зможе пройти на його територію ».

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.